Cooler Master Elite 430

Cooler Master Elite 430

The Elite 430 Black was designed with all-black interior coating with the main purpose in mind to give enough space for large graphics cards, no matter what your brand preference is. The Elite 430 Black also features plenty of cooling options and a well ventilated front mesh design to keep even the hottest system cool.

Din mening tæller. Hjælp andre brugere ved at dele din erfaring med dette produkt.
  • Der er 3 kommentarer.
    Se kommentarerne i forummet
  • Neverdoneupgrading
    19. mar 2013 14:25

    >M85dk1 : Hva med at flytte din computer , den er ikke et bord !

  • m85dk1
    1. dec 2011 12:47

    fin kvalitet, dog hader jeg de huller i toppen af den der skal bruges til blæsere fordi de giver adgang til al væske man kommer til at spilde ned over den lige ned til hardwaren, har allerede skiftet mit bundkort ud en gang pga de huller. skal have nyt, men skal helt sikkert have noget lign bare uden de der huller for oven.

  • raketen
    28. apr 2011 11:38

    kabinettet er skam fint nok dov er metallet ikke af den bedste kvalitet, da det er meget blødt. og man kommer let til at skrue skruerne over :( VÆR OGSÅ OPMÆRKSOM PÅ AT SKRUERNE TIL BUNDKORTET LEVERES MED FORSKELLIGT GEVIND, OG IKKE ER DEN SAMME SLAGS! ellers er det er et fint kabinet MEN MAN FÅR HVAD MAN BETALER for

Prisudvikling for bedste pris uden fragt