Netkabler

|8442 produkter
Filtre
DELTACO netværkskabel - 5 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 5 m.

191,00 kr. inkl. fragt
DIGITUS Professional patchkabel - 10 m. - gul Netkabler
DIGITUS LWL - patchkabel - 2 m. Netkabler

DIGITUS LWL - patchkabel - 2 m.

93,00 kr. inkl. fragt
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler

Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m.

1.608,00 kr. inkl. fragt
DELTACO TP-615ORAU - patchkabel - 15 m - orange Netkabler
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - sort

60,00 kr. inkl. fragt
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler
goobay netværkskabel - 100 m - sort Netkabler

goobay netværkskabel - 100 m - sort

224,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grå Netkabler
Zyxel DAC10G - netværkskabel - 1 m Netkabler

Zyxel DAC10G - netværkskabel - 1 m

413,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 1.5 m - rød Netkabler
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

101,00 kr. inkl. fragt
Intellinet netværkskabel - 7.5 m - blå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

161,00 kr. inkl. fragt
DELTACO TP-62PAU - patchkabel - 2 m - lilla Netkabler
DIGITUS patchkabel Netkabler

DIGITUS patchkabel

123,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler
DeLOCK Secure - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler
Black Box SpaceGAIN Down to Down - patchkabel - 30 cm - rød Netkabler
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 7.5 m - lilla Netkabler
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 5 m - mørkebrun Netkabler
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler
MicroConnect Value Pack - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 0.5 m - lilla Netkabler
DELTACO STP-611BAU - patchkabel - 1.5 m - blå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 150 m. - gul Netkabler
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
SYSTIMAX GigaSPEED XL GS8H - patchkabel - 22.9 m - hvid Netkabler
DELTACO SFTP-603SH - patchkabel - 30 cm - sort Netkabler
LogiLink PrimeLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 1 m - grå Netkabler
MicroConnect VC45 - patchkabel - 1.5 m - grå Netkabler
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - erika-violet Netkabler
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
Equip Life patchkabel - 20 m - gul Netkabler

Equip Life patchkabel - 20 m - gul

146,00 kr. inkl. fragt
DIGITUS patchkabel - 100 m. - lilla Netkabler

DIGITUS patchkabel - 100 m. - lilla

10.254,00 kr. inkl. fragt
goobay patchkabel - 1 m - gul Netkabler

goobay patchkabel - 1 m - gul

118,00 kr. inkl. fragt
CommScope NETCONNECT NPC patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
M-CAB patchkabel - 2 m - grå Netkabler

M-CAB patchkabel - 2 m - grå

63,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 90 m - grå Netkabler
DELTACO patchkabel - 50 cm - lilla Netkabler

DELTACO patchkabel - 50 cm - lilla

54,75 kr. inkl. fragt
DELTACO netværkskabel - 5 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 5 m.

fra 191,00 kr.
2 x SC enkelttilstand - han | 2 x SC enkelttilstand - han | 5 m.
DIGITUS Professional patchkabel - 10 m. - gul Netkabler

DIGITUS Professional patchkabel - 10 m. - gul

fra 383,00 kr.
Gul | 2 x SC/APC enkelttilstand - han | 2 x LC/APC enkelttilstand - han | Halogenfri,med etikette,keramisk samlering,knækbeskyttelse,hvid hætte | 10 m.
DIGITUS LWL - patchkabel - 2 m. Netkabler

DIGITUS LWL - patchkabel - 2 m.

fra 93,00 kr.
2 x ST multimodus - han | 2 x SC multimodus - han | Keramisk samlering | 2 m.
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler

Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m.

fra 1.608,00 kr.
Sort | SFP+ | SFP+ | Aktivt kabel (signal regenerering) | 5 m.
DELTACO TP-615ORAU - patchkabel - 15 m - orange Netkabler

DELTACO TP-615ORAU - patchkabel - 15 m - orange

fra 127,00 kr.
Orange | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 15 m
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - sort

fra 60,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,drain-ledning,afskærmede stikforbindelser | 2 m
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler

DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn

fra 57,00 kr.
Grøn | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,drain-ledning | 1.5 m
goobay netværkskabel - 100 m - sort Netkabler

goobay netværkskabel - 100 m - sort

fra 224,00 kr.
Sort | Rund,solid,spolepakke,Copper-Clad Aluminium (CCA) ledere | 100 m
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grå Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grå

fra 60,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,strenget | 50 cm
Zyxel DAC10G - netværkskabel - 1 m Netkabler

Zyxel DAC10G - netværkskabel - 1 m

fra 413,00 kr.
SFP+ | SFP+ | 1 m
MicroConnect netværkskabel - 1.5 m - rød Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 1.5 m - rød

fra 97,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Knastfri | 1.5 m
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

fra 101,00 kr.
SC/PC multimodus - han | LC/PC multimodus - han | 5 m.
Intellinet netværkskabel - 7.5 m - blå Netkabler

Intellinet netværkskabel - 7.5 m - blå

fra 54,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Booted | 7.5 m
C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler

C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange

fra 218,00 kr.
Orange | 2 x ST multimodus - han | 2 x LC multimodus - han | Halogenfri | 5 m.
StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul Netkabler

StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul

fra 72,00 kr.
Gul | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Knastfri,strenget,PoE-klar | 5 m
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

fra 161,00 kr.
2 x SC/APC enkelttilstand - han | 2 x LC/APC enkelttilstand - han | Halogenfri | 2 m.
DELTACO TP-62PAU - patchkabel - 2 m - lilla Netkabler

DELTACO TP-62PAU - patchkabel - 2 m - lilla

fra 57,00 kr.
Lilla | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 2 m
DIGITUS patchkabel Netkabler

DIGITUS patchkabel

fra 123,00 kr.
2 x ST multimodus - han | 2 x SC multimodus - han | Keramisk samlering
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin

fra 1.215,00 kr.
Blå | 2 x LC/UPC multi-mode - han | 2 x LC/UPC multi-mode - han | Halogenfri | 200 m.
DeLOCK Secure - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler

DeLOCK Secure - patchkabel - 1 m - hvid

fra 97,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,polyposepakke,Secure Lock | 1 m
Black Box SpaceGAIN Down to Down - patchkabel - 30 cm - rød Netkabler

Black Box SpaceGAIN Down to Down - patchkabel - 30 cm - rød

fra 74,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 90 graders stikforbindelse,vinklet,strenget | 30 cm
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler

DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå

fra 58,95 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 1 m
MicroConnect netværkskabel - 7.5 m - lilla Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 7.5 m - lilla

fra 75,00 kr.
Lilla | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Copper-Clad Aluminium (CCA) ledere | 7.5 m
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler

DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå

fra 75,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 5 m - mørkebrun Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 5 m - mørkebrun

fra 84,00 kr.
Brun | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Strenget,flad | 5 m
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler

HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m

fra 663,00 kr.
SFP+ | SFP+ | 1.2 m
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler

LogiLink Home EconLine - patchkabel - 50 cm - grå

fra 44,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 50 cm
MicroConnect Value Pack - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler

MicroConnect Value Pack - patchkabel - 50 cm - grå

fra 141,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Booted,strenget | 50 cm
StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 LSZH - LC SC - patchkabel - 10 m. - gul Netkabler

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 LSZH - LC SC - patchkabel - 10 m. - gul

fra 290,00 kr.
Gul | 2 x SC enkelttilstand - han | 2 x LC enkelttilstand - han | Halogenfri | 10 m.
MicroConnect netværkskabel - 0.5 m - lilla Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 0.5 m - lilla

fra 64,00 kr.
Lilla | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri | 0.5 m
DELTACO STP-611BAU - patchkabel - 1.5 m - blå Netkabler

DELTACO STP-611BAU - patchkabel - 1.5 m - blå

fra 57,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 1.5 m
MicroConnect netværkskabel - 150 m. - gul Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 150 m. - gul

fra 1.002,00 kr.
Gul | 2 x LC/PC enkelttilstand - han | 2 x LC/PC enkelttilstand - han | 150 m.
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler

DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå

fra 132,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Booted | 10 m
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler

DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå

fra 125,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,drain-ledning | 15 m
SYSTIMAX GigaSPEED XL GS8H - patchkabel - 22.9 m - hvid Netkabler

SYSTIMAX GigaSPEED XL GS8H - patchkabel - 22.9 m - hvid

fra 413,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Knastfri,strenget | 22.9 m
DELTACO SFTP-603SH - patchkabel - 30 cm - sort Netkabler

DELTACO SFTP-603SH - patchkabel - 30 cm - sort

fra 55,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 30 cm
LogiLink PrimeLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler

LogiLink PrimeLine - patchkabel - 7.5 m - hvid

fra 84,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,knastfri,brandhæmmende | 7.5 m
MicroConnect netværkskabel - 1 m - grå Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 1 m - grå

fra 60,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 1 m
MicroConnect VC45 - patchkabel - 1.5 m - grå Netkabler

MicroConnect VC45 - patchkabel - 1.5 m - grå

fra 324,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,LED sporingsindikator | 1.5 m
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler

DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis

fra 168,00 kr.
Blå | 2 x ST multimodus - han | 2 x ST multimodus - han | Halogenfri,keramisk samlering | 1 m.
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - erika-violet Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 7 m. - erika-violet

fra 360,00 kr.
Pink | 2 x LC/UPC multi-mode - han | 2 x LC/UPC multi-mode - han | Halogenfri | 7 m.
Dell 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable - netværkskabel - 5 m Netkabler

Dell 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable - netværkskabel - 5 m

fra 2.495,00 kr.
Sort | 4 x SFP+ | QSFP+ | 5 m
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler

HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m

fra 464,00 kr.
SFP+ | SFP+ | 1.2 m
Equip Life patchkabel - 20 m - gul Netkabler

Equip Life patchkabel - 20 m - gul

fra 146,00 kr.
Gul | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,strenget,presaflastning | 20 m
DIGITUS patchkabel - 100 m. - lilla Netkabler

DIGITUS patchkabel - 100 m. - lilla

fra 10.254,00 kr.
Lilla | MPO multi-mode - hun | MPO multi-mode - hun | 100 m.
goobay patchkabel - 1 m - gul Netkabler

goobay patchkabel - 1 m - gul

fra 118,00 kr.
Gul | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,Smal,presaflastning | 1 m
CommScope NETCONNECT NPC patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler

CommScope NETCONNECT NPC patchkabel - 7.5 m - hvid

fra 216,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,knastfri,strenget | 7.5 m
M-CAB patchkabel - 2 m - grå Netkabler

M-CAB patchkabel - 2 m - grå

fra 63,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Brandhæmmende | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 90 m - grå Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 90 m - grå

fra 430,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,strenget | 90 m
DELTACO patchkabel - 50 cm - lilla Netkabler

DELTACO patchkabel - 50 cm - lilla

fra 54,75 kr.
Lilla | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,drain-ledning | 50 cm
DELTACO netværkskabel - 5 m. Netkabler
DELTACO 5 Netværkskabel Fiberoptik SC enkelttilstand SC enkelttilstand
DIGITUS Professional patchkabel - 10 m. - gul Netkabler
DIGITUS 10 Patchkabel Fiberoptik SC/APC enkelttilstand LC/APC enkelttilstand
DIGITUS LWL - patchkabel - 2 m. Netkabler
DIGITUS 2 Patchkabel Fiberoptik ST multimodus SC multimodus
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler
Jabra 5 Netværkskabel Fiberoptik SFP+ SFP+
DELTACO TP-615ORAU - patchkabel - 15 m - orange Netkabler
erwin 15 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler
DELTACO 2 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler
ICIDU 1.5 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45
goobay netværkskabel - 100 m - sort Netkabler
Wentronic 100 Netværkskabel SF/UTP
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grå Netkabler
MicroConnect 0.5 Netværkskabel Afskærmet parsnoet kabel (SSTP) RJ-45 RJ-45
Zyxel DAC10G - netværkskabel - 1 m Netkabler
Zyxel 1 Netværkskabel SFP+ SFP+
MicroConnect netværkskabel - 1.5 m - rød Netkabler
MicroConnect 1.5 Netværkskabel SFTP, PiMF RJ-45 RJ-45
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler
PeakOptical 5 Patchkabel Fiberoptik SC/PC multimodus LC/PC multimodus
Intellinet netværkskabel - 7.5 m - blå Netkabler
Intellinet 7.5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler
C2G 5 Netværkskabel Fiberoptik ST multimodus LC multimodus
StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul Netkabler
Microsoft 5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler
MicroConnect 2 Netværkskabel Fiberoptik SC/APC enkelttilstand LC/APC enkelttilstand
DELTACO TP-62PAU - patchkabel - 2 m - lilla Netkabler
Symantec 2 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DIGITUS patchkabel Netkabler
DIGITUS Patchkabel Fiberoptik ST multimodus SC multimodus
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler
MicroConnect 200 Netværkskabel Fiberoptik LC/UPC multi-mode LC/UPC multi-mode
DeLOCK Secure - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler
DeLOCK 1 Patchkabel Afskærmet parsnoet (STP) RJ-45 RJ-45
Black Box SpaceGAIN Down to Down - patchkabel - 30 cm - rød Netkabler
Black Box 0.3 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler
Adobe 1 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 7.5 m - lilla Netkabler
MicroConnect 7.5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler
DELTACO 2 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 5 m - mørkebrun Netkabler
MicroConnect 5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 1.2 Netværkskabel SFP+ SFP+
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler
2direct 0.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
MicroConnect Value Pack - patchkabel - 50 cm - grå Netkabler
MicroConnect 0.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 LSZH - LC SC - patchkabel - 10 m. - gul Netkabler
StarTech.com 10 Patchkabel Fiberoptik SC enkelttilstand LC enkelttilstand
MicroConnect netværkskabel - 0.5 m - lilla Netkabler
MicroConnect 0.5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO STP-611BAU - patchkabel - 1.5 m - blå Netkabler
Adobe 1.5 Patchkabel U/FTP RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 150 m. - gul Netkabler
MicroConnect 150 Netværkskabel Fiberoptik LC/PC enkelttilstand LC/PC enkelttilstand
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler
DIGITUS 10 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP RJ-45 RJ-45
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
HP Inc. 15 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45
SYSTIMAX GigaSPEED XL GS8H - patchkabel - 22.9 m - hvid Netkabler
CommScope 22.9 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO SFTP-603SH - patchkabel - 30 cm - sort Netkabler
Veritas 0.3 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP RJ-45 RJ-45
LogiLink PrimeLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
2direct 7.5 Patchkabel SFTP, PiMF RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 1 m - grå Netkabler
MicroConnect 1 Netværkskabel Kabel med folie og kobberfletning (FTP) RJ-45 RJ-45
MicroConnect VC45 - patchkabel - 1.5 m - grå Netkabler
MicroConnect 1.5 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP RJ-45 RJ-45
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler
DIGITUS 1 Patchkabel Fiberoptik ST multimodus ST multimodus
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - erika-violet Netkabler
MicroConnect 7 Netværkskabel Fiberoptik LC/UPC multi-mode LC/UPC multi-mode
Dell 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable - netværkskabel - 5 m Netkabler
Dell 5 Netværkskabel SFP+ QSFP+
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 1.2 Netværkskabel SFP+ SFP+
Equip Life patchkabel - 20 m - gul Netkabler
Digital Data Communications 20 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45
DIGITUS patchkabel - 100 m. - lilla Netkabler
DIGITUS 100 Patchkabel Fiberoptik MPO multi-mode MPO multi-mode
goobay patchkabel - 1 m - gul Netkabler
Wentronic 1 Patchkabel SFTP, PiMF RJ-45 RJ-45
CommScope NETCONNECT NPC patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
CommScope 7.5 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP RJ-45 RJ-45
M-CAB patchkabel - 2 m - grå Netkabler
M-CAB 2 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
MicroConnect netværkskabel - 90 m - grå Netkabler
MicroConnect 90 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP) RJ-45 RJ-45
DELTACO patchkabel - 50 cm - lilla Netkabler
DELTACO 0.5 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) RJ-45 RJ-45