Netkabler

|3370 produkter
Filtre
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

101,00 kr. inkl. fragt
DELTACO TP-607V - patchkabel - 75 cm - hvid Netkabler
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
goobay netværkskabel - 3 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 3 m - grå

118,00 kr. inkl. fragt
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
DIGITUS patchkabel - 15 m. - gul Netkabler

DIGITUS patchkabel - 15 m. - gul

1.119,00 kr. inkl. fragt
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler

Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m.

1.448,00 kr. inkl. fragt
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - gul Netkabler
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler
DELTACO STP-620-OR - patchkabel - 20 m - orange Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - orange Netkabler
Cisco Direct-Attach Breakout Cable - netværkskabel - 10 m Netkabler
DELTACO SFTP-61BH [SFTP-61BH] Netkabler

DELTACO SFTP-61BH [SFTP-61BH]

66,00 kr. inkl. fragt
DELTACO SFTP-62RH - patchkabel - 2 m - rød Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler
DELTACO patchkabel - 30 m - grå Netkabler

DELTACO patchkabel - 30 m - grå

285,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 1 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 1 m - sort

63,00 kr. inkl. fragt
Lenovo netværkskabel - 5 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 5 m.

169,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 30 m - blå Netkabler

DELTACO patchkabel - 30 m - blå

178,00 kr. inkl. fragt
Lenovo netværkskabel - 15 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 15 m.

284,00 kr. inkl. fragt
Lenovo netværkskabel - 25 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 25 m.

484,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 2 m - grå [UUTP-1040] Netkabler
DELTACO patchkabel - 70 cm - grå Netkabler

DELTACO patchkabel - 70 cm - grå

42,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 1 m - orange [SFTP-61ORAH] Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 3 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 3 m.

311,00 kr. inkl. fragt
goobay patchkabel - 20 m - rød Netkabler

goobay patchkabel - 20 m - rød

95,00 kr. inkl. fragt
HPE PremierFlex - netværkskabel - 15 m. Netkabler

HPE PremierFlex - netværkskabel - 15 m.

9.670,00 kr. inkl. fragt
goobay netværkskabel - 15 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 15 m - grå

53,00 kr. inkl. fragt
DELTACO netværkskabel - 4 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 4 m.

204,00 kr. inkl. fragt
V7 netværkskabel - 2 m - grøn Netkabler

V7 netværkskabel - 2 m - grøn

65,00 kr. inkl. fragt
DELTACO SFTP-65ORAH [SFTP-65ORAH] Netkabler

DELTACO SFTP-65ORAH [SFTP-65ORAH]

91,00 kr. inkl. fragt
equip patchkabel - 10 m. - turkis Netkabler

equip patchkabel - 10 m. - turkis

149,00 kr. inkl. fragt
DELTACO TP-611-OR - patchkabel - 1.5 m - orange Netkabler
DELTACO patchkabel - 1.5 m - sort [UUTP-1037] Netkabler
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - sort

54,00 kr. inkl. fragt
DELTACO TP-60V-K - patchkabel - 50 cm - hvid Netkabler
DELTACO netværkskabel - 7 m. - orange Netkabler
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

fra 101,00 kr.
sc/pc multimodus - han | lc/pc multimodus - han | 5 m.
DELTACO TP-607V - patchkabel - 75 cm - hvid Netkabler

DELTACO TP-607V - patchkabel - 75 cm - hvid

fra 63,00 kr.
Hvid | rj-45 - han | rj-45 - han | formet | 75 cm
C2G SC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 7 m. - akvamarin Netkabler

C2G SC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 7 m. - akvamarin

fra 452,00 kr.
Blå | 2 x st multimodus - han | 2 x sc multimodus - han | halogenfri | 7 m.
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler

HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m

fra 464,00 kr.
SFP+ | SFP+ | 1.2 m
goobay netværkskabel - 3 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 3 m - grå

fra 118,00 kr.
Grå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet,smal,presaflastning | 3 m
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler

DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå

fra 124,00 kr.
Blå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet,drain-ledning | 15 m
DIGITUS patchkabel - 15 m. - gul Netkabler

DIGITUS patchkabel - 15 m. - gul

fra 1.119,00 kr.
Gul | mpo/apc-enkeltilstand - hun | mpo/apc-enkeltilstand - hun | halogenfri,polarity method a | 15 m.
C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler

C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange

fra 218,00 kr.
Orange | 2 x st multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | halogenfri | 5 m.
StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul Netkabler

StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul

fra 61,00 kr.
Gul | rj-45 - han | rj-45 - han | knastfri,strenget,poe-klar | 5 m
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler

DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis

fra 84,00 kr.
Blå | 2 x st multimodus - han | 2 x st multimodus - han | halogenfri,keramisk samlering | 1 m.
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler

Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m.

fra 1.448,00 kr.
Sort | SFP+ | SFP+ | Aktivt kabel (signal regenerering) | 5 m.
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler

DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn

fra 48,00 kr.
Grøn | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet,drain-ledning | 1.5 m
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - gul Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 1 m. - gul

fra 108,00 kr.
Gul | 2 x st/pc enkelttilstand - han | 2 x st/pc enkelttilstand - han | 1 m.
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler

DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå

fra 61,00 kr.
Grå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri | 2 m
DELTACO STP-620-OR - patchkabel - 20 m - orange Netkabler

DELTACO STP-620-OR - patchkabel - 20 m - orange

fra 126,00 kr.
Orange | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,drain-ledning | 20 m
Dell Networking 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ - netværkskabel - 3 m Netkabler

Dell Networking 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ - netværkskabel - 3 m

fra 1.985,00 kr.
Sort | 4 x SFP+ - han | QSFP+ - han | Passivt kabel,breakout | 3 m
HPE X240 Direct Attach Copper Splitter Cable - netværkskabel - 1 m Netkabler

HPE X240 Direct Attach Copper Splitter Cable - netværkskabel - 1 m

fra 2.171,03 kr.
4 x SFP+ | QSFP+ | 1 m
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - orange Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 1 m. - orange

fra 182,00 kr.
Orange | 2 x lc/pc multimodus - han | mt-rj/pc multi-mode - han | 1 m.
Cisco Direct-Attach Breakout Cable - netværkskabel - 10 m Netkabler

Cisco Direct-Attach Breakout Cable - netværkskabel - 10 m

fra 8.146,00 kr.
4 x SFP+ | QSFP+ | Aktivt kabel (signal regenerering),breakout | 10 m
DELTACO SFTP-61BH [SFTP-61BH] Netkabler

DELTACO SFTP-61BH [SFTP-61BH]

fra 66,00 kr.
Blå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet | 1 m
DELTACO SFTP-62RH - patchkabel - 2 m - rød Netkabler

DELTACO SFTP-62RH - patchkabel - 2 m - rød

fra 71,00 kr.
Rød | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin

fra 1.216,00 kr.
Blå | 2 x lc/upc multi-mode - han | 2 x lc/upc multi-mode - han | halogenfri | 200 m.
DELTACO patchkabel - 30 m - grå Netkabler

DELTACO patchkabel - 30 m - grå

fra 285,00 kr.
Grå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet | 30 m
DELTACO patchkabel - 1 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 1 m - sort

fra 63,00 kr.
Sort | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,flad,drain-ledning | 1 m
Lenovo netværkskabel - 5 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 5 m.

fra 169,00 kr.
2 x lc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | 5 m.
DELTACO patchkabel - 30 m - blå Netkabler

DELTACO patchkabel - 30 m - blå

fra 178,00 kr.
Blå | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,drain-ledning | 30 m
Lenovo netværkskabel - 15 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 15 m.

fra 284,00 kr.
2 x lc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | 15 m.
Lenovo netværkskabel - 25 m. Netkabler

Lenovo netværkskabel - 25 m.

fra 484,00 kr.
2 x lc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | 25 m.
DELTACO patchkabel - 2 m - grå [UUTP-1040] Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - grå [UUTP-1040]

fra 66,00 kr.
Grå | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet,knastfri,smal | 2 m
DELTACO patchkabel - 70 cm - grå Netkabler

DELTACO patchkabel - 70 cm - grå

fra 42,00 kr.
Grå | rj-45 - han | rj-45 - han | formet | 70 cm
DELTACO patchkabel - 1 m - orange [SFTP-61ORAH] Netkabler

DELTACO patchkabel - 1 m - orange [SFTP-61ORAH]

fra 58,00 kr.
Orange | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet | 1 m
C2G LC-LC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 20 m. - orange Netkabler

C2G LC-LC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 20 m. - orange

fra 785,00 kr.
Orange | 2 x lc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | halogenfri | 20 m.
MicroConnect netværkskabel - 3 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 3 m.

fra 311,00 kr.
mt-rj/pc multi-mode - han | 2 x sc/pc multimodus - han | 3 m.
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 5 m - sort Netkabler

StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 5 m - sort

fra 41,61 kr.
Sort | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,knastfri | 5 m
StarTech.com 10m Yellow Cat6 Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - gul Netkabler

StarTech.com 10m Yellow Cat6 Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - gul

fra 66,23 kr.
Gul | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,knastfri,presaflastning,minimeret near-end crosstalk (next),knækbeskyttelse | 10 m
goobay patchkabel - 20 m - rød Netkabler

goobay patchkabel - 20 m - rød

fra 95,00 kr.
Rød | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,knastfri,copper-clad aluminium wire (ccaw) ledere,presaflastning,længdeindikation | 20 m
StarTech.com Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet - netværkskabel - 1.8 m - blå Netkabler

StarTech.com Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet - netværkskabel - 1.8 m - blå

fra 43,13 kr.
Blå | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,flad | 1.8 m
HPE PremierFlex - netværkskabel - 15 m. Netkabler

HPE PremierFlex - netværkskabel - 15 m.

fra 9.670,00 kr.
Blå | MPO multi-mode - han - skub/træk | 4 x LC multimodus - han | Breakout | 15 m.
goobay netværkskabel - 15 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 15 m - grå

fra 53,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet | 15 m
DELTACO netværkskabel - 4 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 4 m.

fra 204,00 kr.
2 x lc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | 4 m.
V7 netværkskabel - 2 m - grøn Netkabler

V7 netværkskabel - 2 m - grøn

fra 65,00 kr.
Grøn | rj-45 - han | rj-45 - han | 2 m
DELTACO SFTP-65ORAH [SFTP-65ORAH] Netkabler

DELTACO SFTP-65ORAH [SFTP-65ORAH]

fra 91,00 kr.
Orange | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet | 5 m
equip patchkabel - 10 m. - turkis Netkabler

equip patchkabel - 10 m. - turkis

fra 149,00 kr.
Blå | 2 x sc multimodus - han | 2 x sc multimodus - han | keramisk samlering | 10 m.
DELTACO TP-611-OR - patchkabel - 1.5 m - orange Netkabler

DELTACO TP-611-OR - patchkabel - 1.5 m - orange

fra 48,00 kr.
Orange | rj-45 - han | rj-45 - han | formet | 1.5 m
DELTACO patchkabel - 1.5 m - sort [UUTP-1037] Netkabler

DELTACO patchkabel - 1.5 m - sort [UUTP-1037]

fra 54,00 kr.
Sort | rj-45 - han | rj-45 - han | halogenfri,formet,knastfri,smal | 1.5 m
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - sort

fra 54,00 kr.
Sort | rj-45 - han | rj-45 - han | drain-ledning | 2 m
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 3 m - sort Netkabler

StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 3 m - sort

fra 26,49 kr.
Sort | rj-45 - han | rj-45 - han | formet,knastfri | 3 m
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 2 m - gul Netkabler

StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 2 m - gul

fra 21,48 kr.
Gul | rj-45 - han | rj-45 - han | knastfri,minimeret near-end crosstalk (next) | 2 m
DELTACO TP-60V-K - patchkabel - 50 cm - hvid Netkabler

DELTACO TP-60V-K - patchkabel - 50 cm - hvid

fra 79,00 kr.
Hvid | rj-45 - han | rj-45 - han | 50 cm
DELTACO netværkskabel - 7 m. - orange Netkabler

DELTACO netværkskabel - 7 m. - orange

fra 207,00 kr.
Orange | 2 x sc multimodus - han | 2 x lc multimodus - han | 7 m.
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler
PeakOptical Begrænset livtidsgaranti 5 Patchkabel OM1 Fiberoptik
DELTACO TP-607V - patchkabel - 75 cm - hvid Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 0.75 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
C2G SC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 7 m. - akvamarin Netkabler
C2G Begrænset livtidsgaranti 7 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 1.2 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 1.2 Netværkskabel
goobay netværkskabel - 3 m - grå Netkabler
Wentronic 3 Netværkskabel SFTP, PiMF
DELTACO STP-615BAU - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
HP Inc. Begrænset livtidsgaranti 15 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
DIGITUS patchkabel - 15 m. - gul Netkabler
DIGITUS 15 års garanti 15 Patchkabel OS2 Fiberoptik
C2G LC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler
C2G Begrænset livtidsgaranti 5 Netværkskabel OM2 Fiberoptik
StarTech.com 5m Yellow Cat5e Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - netværkskabel - 5 m - gul Netkabler
Microsoft Begrænset livtidsgaranti 5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. - turkis Netkabler
DIGITUS 1 Patchkabel OM3 Fiberoptik
Dell 10GbE - netværkskabel - 5 m. Netkabler
Jabra 5 Netværkskabel Fiberoptik
DELTACO STP-611GAU - patchkabel - 1.5 m - grøn Netkabler
ICIDU Begrænset livtidsgaranti 1.5 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - gul Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 1 Netværkskabel OS1 Fiberoptik
DELTACO STP-72-K - patchkabel - 2 m - grå Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
DELTACO STP-620-OR - patchkabel - 20 m - orange Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 20 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
Dell Networking 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ - netværkskabel - 3 m Netkabler
Dell Array Array Dobbelt-axial
HPE X240 Direct Attach Copper Splitter Cable - netværkskabel - 1 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 1 Netværkskabel
MicroConnect netværkskabel - 1 m. - orange Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 1 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
Cisco Direct-Attach Breakout Cable - netværkskabel - 10 m Netkabler
Cisco 90 dages garanti 10 Netværkskabel SFF-8431/SFF-8436/SFF-8461
DELTACO SFTP-61BH [SFTP-61BH] Netkabler
Adobe Begrænset livtidsgaranti 1 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
DELTACO SFTP-62RH - patchkabel - 2 m - rød Netkabler
Symantec Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
MicroConnect netværkskabel - 200 m. - akvamarin Netkabler
MicroConnect 200 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
DELTACO patchkabel - 30 m - grå Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 30 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
DELTACO patchkabel - 1 m - sort Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 1 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
Lenovo netværkskabel - 5 m. Netkabler
Lenovo 5 Netværkskabel Fiberoptik
DELTACO patchkabel - 30 m - blå Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 30 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
Lenovo netværkskabel - 15 m. Netkabler
Lenovo 15 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
Lenovo netværkskabel - 25 m. Netkabler
Lenovo 25 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
DELTACO patchkabel - 2 m - grå [UUTP-1040] Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO patchkabel - 70 cm - grå Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 0.7 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
DELTACO patchkabel - 1 m - orange [SFTP-61ORAH] Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 1 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
C2G LC-LC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 20 m. - orange Netkabler
C2G Begrænset livtidsgaranti 20 Netværkskabel OM2 Fiberoptik
MicroConnect netværkskabel - 3 m. Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 3 Netværkskabel OM1 Fiberoptik
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 5 m - sort Netkabler
StarTech.com Begrænset livtidsgaranti 5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
StarTech.com 10m Yellow Cat6 Cat 6 Snagless Patch Cable 10 m - patchkabel - 10 m - gul Netkabler
Symantec Begrænset livtidsgaranti 10 Patchkabel
goobay patchkabel - 20 m - rød Netkabler
Wentronic 20 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
StarTech.com Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet - netværkskabel - 1.8 m - blå Netkabler
StarTech.com Begrænset livtidsgaranti 1.8 Netværkskabel
HPE PremierFlex - netværkskabel - 15 m. Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 15 Netværkskabel Fiberoptik
goobay netværkskabel - 15 m - grå Netkabler
Wentronic 15 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO netværkskabel - 4 m. Netkabler
DELTACO 5 års garanti 4 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
V7 netværkskabel - 2 m - grøn Netkabler
V7 2 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO SFTP-65ORAH [SFTP-65ORAH] Netkabler
Altova Begrænset livtidsgaranti 5 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
equip patchkabel - 10 m. - turkis Netkabler
Digital Data Communications 10 Patchkabel OM3 Fiberoptik
DELTACO TP-611-OR - patchkabel - 1.5 m - orange Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 1.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO patchkabel - 1.5 m - sort [UUTP-1037] Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 1.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO patchkabel - 2 m - sort Netkabler
DELTACO 2 Patchkabel Kabel med folie og kobberfletning (FTP)
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 3 m - sort Netkabler
StarTech.com Begrænset livtidsgaranti 3 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
StarTech.com Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable Cord - patchkabel - 2 m - gul Netkabler
StarTech.com Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO TP-60V-K - patchkabel - 50 cm - hvid Netkabler
DELTACO Begrænset livtidsgaranti 0.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO netværkskabel - 7 m. - orange Netkabler
DELTACO 7 Netværkskabel OM2 Fiberoptik