Netkabler Side 4

|8162 produkter
Filtre
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

326,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - gul Netkabler
Black Box GigaTrue 550 - patchkabel - 60 cm - rød Netkabler
LogiLink SlimLine - patchkabel - 7.5 m - sort Netkabler
LogiLink EconLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
DELTACO STP-72 - patchkabel - 2 m - sort Netkabler
DELTACO SFTP-620GH - patchkabel - 20 m - grøn Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 20 m. - orange Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 3 m - grå Netkabler
goobay netværkskabel - 1.5 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 1.5 m - grå

44,00 kr. inkl. fragt
DELTACO netværkskabel - 20 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 20 m.

239,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 2 m - orange Netkabler
equip Pro patchkabel - 10 m - rød Netkabler

equip Pro patchkabel - 10 m - rød

256,00 kr. inkl. fragt
eSTUFF netværkskabel - 2 m - hvid Netkabler

eSTUFF netværkskabel - 2 m - hvid

109,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 3 m - sort Netkabler
goobay patchkabel - 50 cm - blå Netkabler

goobay patchkabel - 50 cm - blå

53,00 kr. inkl. fragt
TP-Link TL-EC530EM - netværkskabel - 30 m Netkabler
Mellanox Hybrid Passive Copper - netværkskabel - 3 m Netkabler
DELTACO SFTP-615BH - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 10 m - sort Netkabler
HPE netværkskabel - 4.3 m Netkabler

HPE netværkskabel - 4.3 m

275,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 2 m - lilla Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - orange Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 6 m. - orange Netkabler
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler
LogiLink EconLine - patchkabel - 25 cm - blå Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - gul Netkabler
DIGITUS patchkabel - 2 m - rød Netkabler

DIGITUS patchkabel - 2 m - rød

94,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 2 m - rød Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - rød

60,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grøn Netkabler
equip patchkabel - 50 cm - rød Netkabler

equip patchkabel - 50 cm - rød

69,00 kr. inkl. fragt
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler
goobay patchkabel - 2 m - orange Netkabler

goobay patchkabel - 2 m - orange

57,00 kr. inkl. fragt
MicroConnect patchkabel - 1 m - lilla Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - rosa Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 3 m - rød Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

347,00 kr. inkl. fragt
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 25 cm - hvid Netkabler
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

268,00 kr. inkl. fragt
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 0.65 m Netkabler
goobay patchkabel - 7.5 m - orange Netkabler

goobay patchkabel - 7.5 m - orange

58,00 kr. inkl. fragt
DELTACO STP-60GAU - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler
goobay netværkskabel - 7.5 m - hvid Netkabler

goobay netværkskabel - 7.5 m - hvid

110,00 kr. inkl. fragt
DELTACO patchkabel - 5 m - gul Netkabler

DELTACO patchkabel - 5 m - gul

93,00 kr. inkl. fragt
DELTACO STP-603G - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler
DELTACO TP-67SAU - patchkabel - 7 m - sort Netkabler
DELTACO TP-61VAU - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

fra 326,00 kr.
MT-RJ enkelttilstand - han | MT-RJ enkelttilstand - han | Halogenfri | 2 m.
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - gul Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m. - gul

fra 227,00 kr.
Gul | 2 x LC/UPC enkelttilstand - han | 2 x SC/UPC enkelttilstand - han | 2 m.
Black Box GigaTrue 550 - patchkabel - 60 cm - rød Netkabler

Black Box GigaTrue 550 - patchkabel - 60 cm - rød

fra 72,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | Booted,knastfri,strenget | 60 cm
StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 125 LSZH - LC SC - netværkskabel - 3 m. Netkabler

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 125 LSZH - LC SC - netværkskabel - 3 m.

fra 156,00 kr.
2 x LC multimodus - han | 2 x SC multimodus - han | 3 m.
LogiLink SlimLine - patchkabel - 7.5 m - sort Netkabler

LogiLink SlimLine - patchkabel - 7.5 m - sort

fra 67,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | Flad | 7.5 m
LogiLink EconLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler

LogiLink EconLine - patchkabel - 7.5 m - hvid

fra 57,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | Copper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledere | 7.5 m
DELTACO STP-72 - patchkabel - 2 m - sort Netkabler

DELTACO STP-72 - patchkabel - 2 m - sort

fra 92,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | Halogenfri | 2 m
DELTACO SFTP-620GH - patchkabel - 20 m - grøn Netkabler

DELTACO SFTP-620GH - patchkabel - 20 m - grøn

fra 200,00 kr.
Grøn | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 20 m
MicroConnect netværkskabel - 20 m. - orange Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 20 m. - orange

fra 382,00 kr.
Orange | 2 x ST/PC multi-mode - han | Halogenfri | 20 m.
MicroConnect netværkskabel - 3 m - grå Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 3 m - grå

fra 111,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | Halogenfri | 3 m
goobay netværkskabel - 1.5 m - grå Netkabler

goobay netværkskabel - 1.5 m - grå

fra 44,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,knastfri,Copper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledere | 1.5 m
DELTACO netværkskabel - 20 m. Netkabler

DELTACO netværkskabel - 20 m.

fra 239,00 kr.
2 x LC enkelttilstand - han | 2 x SC enkelttilstand - han | 20 m.
MicroConnect netværkskabel - 2 m - orange Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m - orange

fra 68,00 kr.
Orange | RJ-45 - han | Halogenfri,knastfri | 2 m
equip Pro patchkabel - 10 m - rød Netkabler

equip Pro patchkabel - 10 m - rød

fra 256,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | Formet,knastfri,strenget,flad,drain-ledning,med etikette,OFC (Oxygen Free Copper),presaflastning | 10 m
eSTUFF netværkskabel - 2 m - hvid Netkabler

eSTUFF netværkskabel - 2 m - hvid

fra 109,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 3 m - sort Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 3 m - sort

fra 61,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 3 m
goobay patchkabel - 50 cm - blå Netkabler

goobay patchkabel - 50 cm - blå

fra 53,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,rund,strenget,afskærmede stikforbindelser,presaflastning,længdeindikation,knækbeskyttelse,Copper-Clad Aluminium (CCA) ledere,polyposepakke | 50 cm
TP-Link TL-EC530EM - netværkskabel - 30 m Netkabler

TP-Link TL-EC530EM - netværkskabel - 30 m

fra 265,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Knastfri,strenget | 30 m
Mellanox Hybrid Passive Copper - netværkskabel - 3 m Netkabler

Mellanox Hybrid Passive Copper - netværkskabel - 3 m

fra 890,00 kr.
Sort | QSFP+ - han | 4 x SFP+ - han | Passivt kabel | 3 m
DELTACO SFTP-615BH - patchkabel - 15 m - blå Netkabler

DELTACO SFTP-615BH - patchkabel - 15 m - blå

fra 164,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 15 m
MicroConnect netværkskabel - 10 m - sort Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 10 m - sort

fra 181,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,strenget | 10 m
HPE netværkskabel - 4.3 m Netkabler

HPE netværkskabel - 4.3 m

fra 275,00 kr.
RJ-45 - han | RJ-45 - han | 4.3 m
MicroConnect netværkskabel - 2 m - lilla Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m - lilla

fra 56,00 kr.
Lilla | RJ-45 - han | Booted,strenget | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - orange Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m. - orange

fra 206,00 kr.
Orange | 2 x SC/PC multimodus - han | 2 m.
MicroConnect netværkskabel - 6 m. - orange Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 6 m. - orange

fra 345,00 kr.
Orange | 2 x LC/PC multimodus - han | 6 m.
C2G SC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler

C2G SC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange

fra 148,00 kr.
Orange,Sort | 2 x SC multimodus - han,8 pin USB PlusPower (12 V) - han | 2 x ST multimodus - han,8-pins (2x4) PoweredUSB Remote Side - han | Halogenfri | 5 m.,2 m
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler

DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå

fra 49,50 kr.
Blå | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 1 m
LogiLink EconLine - patchkabel - 25 cm - blå Netkabler

LogiLink EconLine - patchkabel - 25 cm - blå

fra 46,00 kr.
Blå | RJ-45 - han | Copper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledere | 25 cm
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - gul Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 7 m. - gul

fra 274,00 kr.
Gul | SC/UPC enkelttilstand - han | Halogenfri | 7 m.
DIGITUS patchkabel - 2 m - rød Netkabler

DIGITUS patchkabel - 2 m - rød

fra 94,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | Booted,halogenfri,knastfri,presaflastning | 2 m
DELTACO patchkabel - 2 m - rød Netkabler

DELTACO patchkabel - 2 m - rød

fra 60,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,knastfri,Smal | 2 m
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grøn Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grøn

fra 54,00 kr.
Grøn | RJ-45 - han | Halogenfri,strenget | 50 cm
equip patchkabel - 50 cm - rød Netkabler

equip patchkabel - 50 cm - rød

fra 69,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | Formet,strenget | 50 cm
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler

DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå

fra 109,00 kr.
Grå | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Booted | 10 m
goobay patchkabel - 2 m - orange Netkabler

goobay patchkabel - 2 m - orange

fra 57,00 kr.
Orange | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Formet,flad,presaflastning | 2 m
MicroConnect patchkabel - 1 m - lilla Netkabler

MicroConnect patchkabel - 1 m - lilla

fra 89,00 kr.
Lilla | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,strenget | 1 m
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - rosa Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 50 cm - rosa

fra 61,00 kr.
Pink | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Strenget,Copper-Clad Aluminium (CCA) ledere | 50 cm
MicroConnect netværkskabel - 3 m - rød Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 3 m - rød

fra 69,00 kr.
Rød | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 3 m
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler

MicroConnect netværkskabel - 2 m.

fra 347,00 kr.
2 x ST/PC multi-mode - han | MT-RJ/PC multi-mode - han | Halogenfri | 2 m.
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 25 cm - hvid Netkabler

LogiLink Home EconLine - patchkabel - 25 cm - hvid

fra 46,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | RJ-45 - han | 25 cm
C2G LC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin Netkabler

C2G LC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin

fra 163.512,00 kr.
Blå | 2 x ST multimodus - han | 2 x LC multimodus - han | Halogenfri | 5 m.
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler

PeakOptical patchkabel - 5 m.

fra 268,00 kr.
SC/PC multimodus - han | LC/PC multimodus - han | 5 m.
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 0.65 m Netkabler

HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 0.65 m

fra 8.839,00 kr.
SFP+ | SFP+ | 0.65 m
goobay patchkabel - 7.5 m - orange Netkabler

goobay patchkabel - 7.5 m - orange

fra 58,00 kr.
Orange | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,Smal,presaflastning,længdeindikation | 7.5 m
DELTACO STP-60GAU - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler

DELTACO STP-60GAU - patchkabel - 30 cm - grøn

fra 45,00 kr.
Grøn | RJ-45 - han | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,drain-ledning | 30 cm
goobay netværkskabel - 7.5 m - hvid Netkabler

goobay netværkskabel - 7.5 m - hvid

fra 110,00 kr.
Hvid | RJ-45 - han | Halogenfri,formet,Smal,presaflastning | 7.5 m
DELTACO patchkabel - 5 m - gul Netkabler

DELTACO patchkabel - 5 m - gul

fra 93,00 kr.
Gul | RJ-45 - han | Halogenfri,formet | 5 m
DELTACO STP-603G - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler

DELTACO STP-603G - patchkabel - 30 cm - grøn

fra 37,00 kr.
Grøn | RJ-45 - han | Formet,drain-ledning | 30 cm
DELTACO TP-67SAU - patchkabel - 7 m - sort Netkabler

DELTACO TP-67SAU - patchkabel - 7 m - sort

fra 88,00 kr.
Sort | RJ-45 - han | 7 m
DELTACO TP-61VAU - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler

DELTACO TP-61VAU - patchkabel - 1 m - hvid

fra 42,50 kr.
Hvid | RJ-45 - han | 1 m
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 2 Netværkskabel OS2 Fiberoptik
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - gul Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 2 Netværkskabel OS1 Fiberoptik
Black Box GigaTrue 550 - patchkabel - 60 cm - rød Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 0.6 Patchkabel
StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 125 LSZH - LC SC - netværkskabel - 3 m. Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 3 Netværkskabel Fiberoptik
LogiLink SlimLine - patchkabel - 7.5 m - sort Netkabler
2 års garanti 7.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
LogiLink EconLine - patchkabel - 7.5 m - hvid Netkabler
2 års garanti 7.5 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO STP-72 - patchkabel - 2 m - sort Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
DELTACO SFTP-620GH - patchkabel - 20 m - grøn Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 20 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
MicroConnect netværkskabel - 20 m. - orange Netkabler
25 års garanti 20 Netværkskabel OM1 Fiberoptik
MicroConnect netværkskabel - 3 m - grå Netkabler
25 års garanti 3 Netværkskabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
goobay netværkskabel - 1.5 m - grå Netkabler
Wentronic 1.5 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO netværkskabel - 20 m. Netkabler
20 Netværkskabel OS1 Fiberoptik
MicroConnect netværkskabel - 2 m - orange Netkabler
1 års garanti 2 Netværkskabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
equip Pro patchkabel - 10 m - rød Netkabler
10 Patchkabel SFTP, PiMF
eSTUFF netværkskabel - 2 m - hvid Netkabler
eSTUFF 2 års garanti 2 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
MicroConnect netværkskabel - 3 m - sort Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 3 Netværkskabel Kabel med folie og kobberfletning (FTP)
goobay patchkabel - 50 cm - blå Netkabler
Wentronic 0.5 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
TP-Link TL-EC530EM - netværkskabel - 30 m Netkabler
Microsoft 30 Netværkskabel
Mellanox Hybrid Passive Copper - netværkskabel - 3 m Netkabler
Mellanox 3 Netværkskabel SFF-8431/SFF-8436
DELTACO SFTP-615BH - patchkabel - 15 m - blå Netkabler
Adobe Begrænset livtidsgaranti 15 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
MicroConnect netværkskabel - 10 m - sort Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 10 Netværkskabel Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)
HPE netværkskabel - 4.3 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 4.3 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
MicroConnect netværkskabel - 2 m - lilla Netkabler
25 års garanti 2 Netværkskabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - orange Netkabler
25 års garanti 2 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
MicroConnect netværkskabel - 6 m. - orange Netkabler
25 års garanti 6 Netværkskabel OM1 Fiberoptik
C2G SC-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - orange Netkabler
Begrænset livtidsgaranti Array Netværkskabel Array Array
DELTACO SFTP-61BH - patchkabel - 1 m - blå Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 1 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
LogiLink EconLine - patchkabel - 25 cm - blå Netkabler
2 års garanti 0.25 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
MicroConnect netværkskabel - 7 m. - gul Netkabler
25 års garanti 7 Netværkskabel Fiberoptik
DIGITUS patchkabel - 2 m - rød Netkabler
2 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
DELTACO patchkabel - 2 m - rød Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 2 Patchkabel U/FTP
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - grøn Netkabler
25 års garanti 0.5 Netværkskabel Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)
equip patchkabel - 50 cm - rød Netkabler
0.5 Patchkabel Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)
DIGITUS Premium - patchkabel - 10 m - grå Netkabler
DIGITUS 10 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
goobay patchkabel - 2 m - orange Netkabler
Wentronic 2 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
MicroConnect patchkabel - 1 m - lilla Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 1 Patchkabel SFTP, PiMF
MicroConnect netværkskabel - 50 cm - rosa Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 0.5 Netværkskabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
MicroConnect netværkskabel - 3 m - rød Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 3 Netværkskabel Kabel med folie og kobberfletning (FTP)
MicroConnect netværkskabel - 2 m. Netkabler
MicroConnect 25 års garanti 2 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
LogiLink Home EconLine - patchkabel - 25 cm - hvid Netkabler
2direct 0.25 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
C2G LC-ST 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin Netkabler
C2G Begrænset livtidsgaranti 5 Netværkskabel OM3 Fiberoptik
PeakOptical patchkabel - 5 m. Netkabler
PeakOptical Begrænset livtidsgaranti 5 Patchkabel OM2 Fiberoptik
HPE X240 Direct Attach Cable - netværkskabel - 0.65 m Netkabler
Hewlett Packard Enterprise 0.65 Netværkskabel
goobay patchkabel - 7.5 m - orange Netkabler
Wentronic 7.5 Patchkabel SFTP, PiMF
DELTACO STP-60GAU - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler
Adobe Begrænset livtidsgaranti 0.3 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
goobay netværkskabel - 7.5 m - hvid Netkabler
7.5 Netværkskabel SFTP, PiMF
DELTACO patchkabel - 5 m - gul Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 5 Patchkabel Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP
DELTACO STP-603G - patchkabel - 30 cm - grøn Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 0.3 Patchkabel Foldet uskærmet snoet par (F/UTP)
DELTACO TP-67SAU - patchkabel - 7 m - sort Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 7 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)
DELTACO TP-61VAU - patchkabel - 1 m - hvid Netkabler
Begrænset livtidsgaranti 1 Patchkabel Ikke afskærmet parsnoet (UTP)