Diverse netværk

|1407 produkter
Filtre
Arista Universal - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

113.874,00 kr. inkl. fragt
HPE X131 - X2 transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
HPE X126 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN Diverse netværk
DELTACO SFP-HP003 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Brocade - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
HPE X130 [JL250A] Diverse netværk

HPE X130 [JL250A]

77.695,00 kr. inkl. fragt
Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

113.874,00 kr. inkl. fragt
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

7.571,00 kr. inkl. fragt
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Huawei SFP-10G-ER-1310 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Zyxel SFP10G-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Huawei OSX010000 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Lenovo - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk
Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S] Diverse netværk
ProLabs - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
DELTACO SFP-C0007 [SFP-C0007] Diverse netværk

DELTACO SFP-C0007 [SFP-C0007]

242,00 kr. inkl. fragt
Dell Customer Kit - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN Diverse netværk
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

11.642,00 kr. inkl. fragt
ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN Diverse netværk
HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

13.559,00 kr. inkl. fragt
HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, iSCSI Diverse netværk
Cisco OneX Converter Module - X2 transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
HPE X190 [JL293A] Diverse netværk

HPE X190 [JL293A]

12.717,00 kr. inkl. fragt
HPE X171 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul Diverse netværk
PLANET MGB-GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
HPE - SFP+ transceiver modul - 16 Gb Fiberkanal (SW) Diverse netværk
Dell - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET SDH Diverse netværk
HPE Dual [838327-B21] Diverse netværk

HPE Dual [838327-B21]

17.300,00 kr. inkl. fragt
MikroTik S+RJ10 - SFP+ transceiver modul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE, 5 GigE, 2.5 GigE Diverse netværk

MikroTik S+RJ10 - SFP+ transceiver modul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE, 5 GigE, 2.5 GigE

fra 506,00 kr.
Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet | Ethernet 10Base-T,Ethernet 10GBase-T,Ethernet 2.5GBase-T,Ethernet 5GBase-T,Ethernet 100Base-TX,Ethernet 1000Base-T
Arista Universal - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk

Arista Universal - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN

fra 22.887,00 kr.
40 Gigabit Ethernet
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 113.874,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-DWDM
HPE X131 - X2 transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

HPE X131 - X2 transceiver modul - 10 GigE

fra 2.171,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
HPE X126 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE X126 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 1.843,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk

HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN

fra 6.066,00 kr.
40 Gigabit Ethernet | Ethernet 40GBASE-SR4
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN Diverse netværk

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

fra 11.098,00 kr.
Fast Ethernet | Ethernet 100Base-FX
DELTACO SFP-HP003 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

DELTACO SFP-HP003 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 396,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
Brocade - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Brocade - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 6.987,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 3.095,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
TRENDnet TEG MGBRJ - Version v1.0R - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

TRENDnet TEG MGBRJ - Version v1.0R - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 500,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
HPE X130 [JL250A] Diverse netværk

HPE X130 [JL250A]

fra 77.695,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LH
Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 49.595,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-ER
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE

fra 167,00 kr.
Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet | Ethernet 10Base-T,Ethernet 100Base-TX,Ethernet 1000Base-T
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fiber Kanal (KB) Diverse netværk

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Fiber Kanal (KB)

fra 1.063,00 kr.
Fiber Kanal (Kort Bølge) | Glasfiberkanal
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 987,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 3.841,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 11.200,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LH40
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 113.874,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-DWDM
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 217,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-BiDi
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 7.571,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 1.781,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
Huawei SFP-10G-ER-1310 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Huawei SFP-10G-ER-1310 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 28.404,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-ER
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 3.451,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
Zyxel SFP10G-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Zyxel SFP10G-LR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 1.762,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 293,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-BX-U
Huawei OSX010000 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Huawei OSX010000 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 455,00 kr.
10 Gigabit Ethernet
Lenovo - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk

Lenovo - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet

fra 6.165,00 kr.
100 Gigabit Ethernet | Ethernet 100GBase-SR4
Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S] Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S]

fra 979,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBASE-BiDi
ProLabs - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

ProLabs - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 413,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
DELTACO SFP-C0007 [SFP-C0007] Diverse netværk

DELTACO SFP-C0007 [SFP-C0007]

fra 242,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LX,Ethernet 1000Base-LH
Dell Customer Kit - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN Diverse netværk

Dell Customer Kit - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN

fra 3.070,00 kr.
25 Gigabit Ethernet | Ethernet 25GBase-SR
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 11.642,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN Diverse netværk

ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

fra 806,00 kr.
Fast Ethernet
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 590,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk

HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet

fra 27.299,00 kr.
100 Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-CWDM4,Ethernet 100GBase-PSM4
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 13.559,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, iSCSI Diverse netværk

HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, iSCSI

fra 6.289,00 kr.
10 Gigabit Ethernet,iSCSI | Ethernet 10GBase-SR
Cisco OneX Converter Module - X2 transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco OneX Converter Module - X2 transceiver modul - 10 GigE

fra 1.264,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-X
Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 4.610,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
HPE X190 [JL293A] Diverse netværk

HPE X190 [JL293A]

fra 12.717,00 kr.
25 Gigabit Ethernet | Ethernet 25GBase-SR
HPE X171 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul Diverse netværk

HPE X171 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul

fra 4.987,00 kr.
Ethernet 1000Base-LH (CWDM)
PLANET MGB-GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

PLANET MGB-GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 380,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
Supermicro Add-on Card AOC-E10GSFPSR - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE Diverse netværk

Supermicro Add-on Card AOC-E10GSFPSR - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE

fra 1.744,00 kr.
Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX,Ethernet 10GBase-SR
HPE - SFP+ transceiver modul - 16 Gb Fiberkanal (SW) Diverse netværk

HPE - SFP+ transceiver modul - 16 Gb Fiberkanal (SW)

fra 3.637,00 kr.
16 Gb Fiberkanal (kortbølge)
Dell - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk

Dell - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN

fra 5.545,00 kr.
40 Gigabit Ethernet
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET SDH Diverse netværk

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET SDH

fra 133.127,00 kr.
SONET/SDH
PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel Diverse netværk

PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel

fra 1.171,00 kr.
10Gb Fibre Channel,8Gb Fibre Channel,10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SW,Ethernet 10GBase-SR
HPE Dual [838327-B21] Diverse netværk

HPE Dual [838327-B21]

fra 17.300,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
MikroTik S+RJ10 - SFP+ transceiver modul - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, 10 GigE, 5 GigE, 2.5 GigE Diverse netværk
MikroTik SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 Array
Arista Universal - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk