Diverse netværk

|1279 produkter
Filtre
MikroTik S+RJ10 [S+RJ10] Diverse netværk

MikroTik S+RJ10 [S+RJ10]

522,00 kr. inkl. fragt
HPE S136 [JC859A] Diverse netværk

HPE S136 [JC859A]

17.683,00 kr. inkl. fragt
HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk
NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
HPE X140 [JL306A] Diverse netværk

HPE X140 [JL306A]

234.162,00 kr. inkl. fragt
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [DWDM-SFP10G-54.94] Diverse netværk
HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

11.946,00 kr. inkl. fragt
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
ComNet SFP-20A [SFP-20A] Diverse netværk

ComNet SFP-20A [SFP-20A]

3.062,00 kr. inkl. fragt
HPE Dual [838327-B21] Diverse netværk

HPE Dual [838327-B21]

17.292,00 kr. inkl. fragt
Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MA-SFP-10GB-LR] Diverse netværk
ComNet SFP-1 [SFP-1] Diverse netværk

ComNet SFP-1 [SFP-1]

427,00 kr. inkl. fragt
MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S] Diverse netværk
HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
DELTACO SFP-DL004 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
HPE X130 [JL250A] Diverse netværk

HPE X130 [JL250A]

94.356,00 kr. inkl. fragt
Linksys Business LACXGSR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Zyxel PMG3000-D20B [PMG3000-D20B-ZZ01V1F] Diverse netværk
HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk
Dell Networking - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Linksys MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
HPE X131 [J8436-69001] Diverse netværk

HPE X131 [J8436-69001]

2.171,00 kr. inkl. fragt
HPE X150 - CFP2 transceiver-modul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
DELTACO - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
MikroTik S+31DLC10D [S+31DLC10D] Diverse netværk

MikroTik S+31DLC10D [S+31DLC10D]

1.056,00 kr. inkl. fragt
ComNet SFP-24B [SFP-24B] Diverse netværk

ComNet SFP-24B [SFP-24B]

3.062,00 kr. inkl. fragt
PLANET MGB-Series MGB-TL30 [MGB-TL30] Diverse netværk

PLANET MGB-Series MGB-TL30 [MGB-TL30]

420,00 kr. inkl. fragt
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Moxa TCF-142-M-ST-RM [43424M] Diverse netværk

Moxa TCF-142-M-ST-RM [43424M]

1.646,00 kr. inkl. fragt
Cisco - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN [QSFP-40G-ER4] Diverse netværk
MikroTik S+RJ10 [S+RJ10] Diverse netværk

MikroTik S+RJ10 [S+RJ10]

fra 522,00 kr.
Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet | Ethernet 10Base-T,Ethernet 10GBase-T,Ethernet 2.5GBase-T,Ethernet 5GBase-T,Ethernet 100Base-TX,Ethernet 1000Base-T
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [3HE00027CA] Diverse netværk

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [3HE00027CA]

fra 3.862,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 622,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
HPE S136 [JC859A] Diverse netværk

HPE S136 [JC859A]

fra 17.683,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk

HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN

fra 13.182,00 kr.
40 Gigabit Ethernet | Ethernet 40GBASE-SR4
NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 3.045,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
HPE X140 [JL306A] Diverse netværk

HPE X140 [JL306A]

fra 234.162,00 kr.
40 Gigabit Ethernet | Ethernet 40GBase-ER4
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [DWDM-SFP10G-54.94] Diverse netværk

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [DWDM-SFP10G-54.94]

fra 113.797,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-DWDM
HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 3.150,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 11.946,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel Diverse netværk

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel

fra 28.824,00 kr.
Gigabit Ethernet,2Gb Fibre Channel | CWDM
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 1.925,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-CWDM
ComNet SFP-20A [SFP-20A] Diverse netværk

ComNet SFP-20A [SFP-20A]

fra 3.062,00 kr.
Fast Ethernet
HPE Dual [838327-B21] Diverse netværk

HPE Dual [838327-B21]

fra 17.292,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-T
Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE Diverse netværk

Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE

fra 3.481,00 kr.
Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LX,Ethernet 10GBase-LR
Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MA-SFP-10GB-LR] Diverse netværk

Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MA-SFP-10GB-LR]

fra 4.645,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
ComNet SFP-1 [SFP-1] Diverse netværk

ComNet SFP-1 [SFP-1]

fra 427,00 kr.
Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet | Ethernet 10Base-T,Ethernet 100Base-TX,Ethernet 1000Base-T
MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 1.758,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S] Diverse netværk

Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S]

fra 1.118,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBASE-BiDi
HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 11.200,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LH40
Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 63.787,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-ER
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 10.302,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-BX-U
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 1.228,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
TRENDnet TEG MGBRJ - Version v1.0R - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

TRENDnet TEG MGBRJ - Version v1.0R - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 518,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
DELTACO SFP-DL004 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

DELTACO SFP-DL004 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 644,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LX
HPE X130 [JL250A] Diverse netværk

HPE X130 [JL250A]

fra 94.356,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LH
Linksys Business LACXGSR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Linksys Business LACXGSR - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 2.972,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
Zyxel PMG3000-D20B [PMG3000-D20B-ZZ01V1F] Diverse netværk

Zyxel PMG3000-D20B [PMG3000-D20B-ZZ01V1F]

fra 1.264,00 kr.
GPON | Ethernet 1000Base-X
HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk

HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet

fra 27.888,00 kr.
100 Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-CWDM4,Ethernet 100GBase-PSM4
Dell Networking - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Dell Networking - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 55.243,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-DWDM
Linksys MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

Linksys MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 514,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-SFP-SX-D] Diverse netværk

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-SFP-SX-D]

fra 423,00 kr.
Gigabit Ethernet
D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 377,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-LX
DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

DELTACO SFP-C0017 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 281,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-BX-U
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 987,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-T
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 3.449,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
HPE X131 [J8436-69001] Diverse netværk

HPE X131 [J8436-69001]

fra 2.171,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-SR
HPE X150 - CFP2 transceiver-modul - 100 Gigabit Ethernet Diverse netværk

HPE X150 - CFP2 transceiver-modul - 100 Gigabit Ethernet

fra 357.476,00 kr.
100 Gigabit Ethernet | Ethernet 100GBase-LR4
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 691,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
DELTACO - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

DELTACO - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 242,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk

Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE

fra 2.323,00 kr.
10 Gigabit Ethernet | Ethernet 10GBase-LR
MikroTik S+31DLC10D [S+31DLC10D] Diverse netværk

MikroTik S+31DLC10D [S+31DLC10D]

fra 1.056,00 kr.
10 Gigabit Ethernet
ComNet SFP-24B [SFP-24B] Diverse netværk

ComNet SFP-24B [SFP-24B]

fra 3.062,00 kr.
Fast Ethernet
Cisco Meraki - QSFP transceiver modul - 40 Gigabit LAN [MA-QSFP-40G-SR-BD] Diverse netværk

Cisco Meraki - QSFP transceiver modul - 40 Gigabit LAN [MA-QSFP-40G-SR-BD]

fra 6.695,00 kr.
40 Gigabit Ethernet | Ethernet 40GBASE-SR
PLANET MGB-Series MGB-TL30 [MGB-TL30] Diverse netværk

PLANET MGB-Series MGB-TL30 [MGB-TL30]

fra 420,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-ZX
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk

HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

fra 625,00 kr.
Gigabit Ethernet | Ethernet 1000Base-SX
Moxa TCF-142-M-ST-RM [43424M] Diverse netværk

Moxa TCF-142-M-ST-RM [43424M]

fra 1.646,00 kr.
RS-232,RS-442,RS-485 | Seriel RS-232,Seriel RS-422,Seriel RS-485
Cisco - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN [QSFP-40G-ER4] Diverse netværk

Cisco - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN [QSFP-40G-ER4]

fra 213.155,00 kr.
40 Gigabit Ethernet | Ethernet 40GBase-ER4
MikroTik S+RJ10 [S+RJ10] Diverse netværk
MikroTik SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 Array
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [3HE00027CA] Diverse netværk
Alcatel-Lucent Enterprise SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1073741824 Gigabit Ethernet
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Ubiquiti SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
HPE S136 [JC859A] Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
HPE X142 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise QSFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 42949672960 40 Gigabit Ethernet
NETGEAR AXM765 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
NETGEAR SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
HPE X140 [JL306A] Diverse netværk
Microsoft QSFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 42949672960 40 Gigabit Ethernet
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [DWDM-SFP10G-54.94] Diverse netværk
Cisco SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - SONET SDH [3HE00410CA] Diverse netværk
Alcatel-Lucent Enterprise SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling SONET/SDH
Lenovo - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel Diverse netværk
Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling Array
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1342177280 Gigabit Ethernet
ComNet SFP-20A [SFP-20A] Diverse netværk
COMNET SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 104857600 Fast Ethernet
HPE Dual [838327-B21] Diverse netværk
Logitech QSFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE Diverse netværk
Intel SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 Array
Cisco Meraki - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MA-SFP-10GB-LR] Diverse netværk
Cisco Meraki SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
ComNet SFP-1 [SFP-1] Diverse netværk
COMNET SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1073741824 Array
MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
MicroOptics SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
Ubiquiti U Fiber Single-Mode [UF-SM-10G-S] Diverse netværk
Ubiquiti SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul 10 Gigabit Ethernet
HPE X125 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1073741824 Gigabit Ethernet
Arista X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240 10 Gigabit Ethernet
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1073741824 Gigabit Ethernet
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver modul - 10 GigE Diverse netværk
Dell SFP+ transceiver modul Indstiksmodul 10737418240 10 Gigabit Ethernet
TRENDnet TEG MGBRJ - Version v1.0R - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
TRENDnet SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1342177280 Gigabit Ethernet
DELTACO SFP-DL004 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE Diverse netværk
DELTACO SFP (mini-GBIC) transceiver modul Indstiksmodul Kabling 1073741824 Gigabit Ethernet
HPE X130 [JL250A] Diverse netværk
Hewlett Packard Enterprise SFP+ transceiver modul Indstiksmodul Kabling 10737418240