Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Vi har i dag, Wednesday den 17/07-2019 desværre ikke kunne finde priser på Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

Det kan skyldes, at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og lave en søgning efter et tilsvarende produkt.

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
2201061
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
3HE04324AB
Model
Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC single-mode
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000Base-BX-D
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
40 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Alcatel-Lucent
Overskrift / Produktlinje

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

Alcatel-Lucent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.