Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Vi har i dag, onsdag den 8/04-2020 desværre ikke kunne finde priser på Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
4321325
Oprettet dato
13-11-2006
MANSKU
AT-SPLX10
Model
Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Generelt
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x SFP (mini-GBIC)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE FUGTIGHEDSGRAD VED BRUG
0 - 85%
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
85 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000Base-LX
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
Allied Telesis
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 1 år
Service & Support / Type
1 års garanti
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Overskrift
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Produktlinje

Allied Telesis AT SPLX10 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.