Atop - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
2235856
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
CWDM-SFP-1450-40-C
Model
Atop - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x CWDM - LC single-mode x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1.25 Gbps
NETVÆRK EGENSKABER
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
CWDM
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
40 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1450 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Security Bundle, 3825 V3PN Bundle, 3825 Voice Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Security Bundle, 3845 V3PN Bundle, 3845 Voice Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 7301, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco Catalyst 2948G-GE-TX Gigabit Ethernet Switch, 2950ST-24-LRE, 2950ST-8-LRE, 2960-24TC, 2960-48TC, 2970G-24TS, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24PS, 3560-24PS EMI, 3560-24PS SMI, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48PS, 3560-48PS EMI, 3560-48PS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750 Metro, 3750-24FS, 3750-24PS, 3750-24PS EMI, 3750-24PS SMI, 3750-24TS, 3750-24TS SMI, 3750-24TS-E, 3750-48PS, 3750-48PS EMI, 3750-48PS SMI, 3750-48TS, 3750-48TS-E, 3750-48TS-S, 3750G-12S, 3750G-12S-E, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24S, 3750G-24TS, 3750G-24TS EMI, 3750G-24TS SMI, 3750G-24TS-S, 3750G-48PS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4948
Cisco ME 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Atop
Overskrift / Produktlinje

Atop - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Atop - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

Atop - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.