C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin

Vi har i dag, Thursday den 23/05-2019 desværre ikke kunne finde priser på C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin.

Det kan skyldes, at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Netkabler og lave en søgning efter et tilsvarende produkt.

C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin specifikationer

EDB-ID
468785
Oprettet dato
14-03-2014
MANSKU
85552
Model
C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
tia/eia-455-171a
Diverse / Farve
Akvamarin
Diverse / Farvekategori
Blå
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x lc multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x lc multimodus - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
halogenfri
GENERELT FARVE
akvamarin
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
low smoke zero halogen (lszh)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC multimodus
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM3
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC multimodus
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °c
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °c
Mål og vægt / Længde
5
Mål og vægt / Længde i Meter
5
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
C2G
Overskrift / Model
LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
Overskrift / Mærke
C2G
Overskrift / Produktlinje
C2G
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti

C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin.

C2G LC-LC 10Gb 50 125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.