C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange

C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange specifikationer

EDB-ID
473342
Oprettet dato
14-03-2014
MANSKU
85491
Model
C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
tia/eia-455-171a
usb / usb 2.0
Diverse / Farve
Orange
Sort
Diverse / Farvekategori
Orange
Sort
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x sc multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x lc multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSER
8 pin usb pluspower (24 v) - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSER (ANDEN ENDE)
4 pin usb type b - han
3 pin power mini-din - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT AWG AMERICAN WIRE GAUGE
26/20
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
halogenfri
GENERELT FARVE
orange
sort
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
low smoke zero halogen (lszh)
GENERELT LÆNGDE
30 m.
5 m
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
fiberoptik
dobbelt afskærmet
GENERELT TYPE
forstærket usb kabel
GENERELT VURDERET SPÆNDING
24 v
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC multimodus
4 pin USB Type B
3 pin Power mini-DIN
Kabel / I/O-kabeltype
Forstærket USB kabel
Kabel / Kabel-underkategori
Strøm
USB
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM2
USB / USB 2.0
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Dobbelt afskærmet
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC multimodus
8 pin USB PlusPower (24 V)
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °c
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °c
Mål og vægt / Længde
30
5
Mål og vægt / Længde i Meter
30
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
1
Overskrift / Fabrikant
C2G
DeLOCK
Overskrift / Model
LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
Overskrift / Mærke
C2G
DeLOCK
Overskrift / Produktlinje
C2G
DeLOCK
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti

C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange.

C2G LC-SC 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 30 m. - orange kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.