C2G SC-SC 62.5 125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - orange specifikationer

EDB-ID
469508
Oprettet dato
14-03-2014
MANSKU
85453
Model
C2G SC-SC 62.5 125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - orange
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
rohs
Diverse / Farve
Orange
Diverse / Farvekategori
Orange
Sort
Gul
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x sc multimodus - han
strøm 8 pin eps12 v - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x sc multimodus - han
2 x 4-pin intern strøm - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT AWG AMERICAN WIRE GAUGE
20
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
62
5 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
farvekodede konektorere
polyposepakke
GENERELT FARVE
orange
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
low smoke zero halogen (lszh)
GENERELT LÆNGDE
15 m.
30 cm
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
fiberoptik
GENERELT TYPE
strømkabel
GENERELT VURDERET SPÆNDING
12 v
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
SC multimodus
4-PIN intern strøm
Kabel / I/O-kabeltype
Strømkabel
Kabel / Kabel-underkategori
Strøm
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC multimodus
Strøm 8 pin EPS12 V
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °c
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °c
Mål og vægt / Længde
15
0.3
Mål og vægt / Længde i Meter
15
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
1
Overskrift / Fabrikant
C2G
DeLOCK
Overskrift / Model
SC-SC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
Overskrift / Mærke
C2G
DeLOCK
Overskrift / Produktlinje
C2G
DeLOCK
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti

C2G SC-SC 62.5 125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - orange anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af C2G SC-SC 62.5 125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - orange.

C2G SC-SC 62.5 125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 15 m. - orange kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.