DeLOCK videokabel - 1 m specifikationer

EDB-ID
472037
Oprettet dato
31-07-2018
MANSKU
85582
Model
DeLOCK videokabel - 1 m
_GROUPNAME_GENERAL_GROUP_
DIVERSE / FARVE
Gul
Sort
DIVERSE / FARVEKATEGORI
Gul
Sort
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
TIA/EIA-455-171A
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x ST enkelttilstand - han
18+1 pin digital DVI (Single-Link) - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x SC enkelttilstand - han
19 pin HDMI Type A - han
GENERELT ANBEFALET BRUG
Projektor
monitor
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT AWG AMERICAN WIRE GAUGE
30
GENERELT BELAGT STIKFORBINDELSE
Guld
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
9 / 125 micron
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Gul
Sort
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Singlemodus
GENERELT KABELTYPE
Videokabel tommelskruer
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
10 m.
1 m
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
Patchkabel - OS1
GENERELT TEKNOLOGI
Duplex fiberoptik
Tripel-afskærmet
GENERELT TMDS-LINKS
Enkeltlink
GENERELT UNDERSTØTTET GRÆNSEFLADE
HDMI / DVI
Kabel / AV-kabeltype
Videokabel
KABEL / FIBEROPTIKTYPE
Singlemodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Han
KABEL / HAN/HUN VENSTRE FORBINDELSE
Han
Han
KABEL / HØJRE FORBINDELSESTYPE
SC enkelttilstand
19 pin HDMI Type A
KABEL / NETVÆRKSKABELTYPE
Patchkabel
KABEL / OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
OS1
KABEL / TEKNOLOGI
Fiberoptik
Tripel-afskærmet
KABEL / UNDERSTØTTET GRÆNSEFLADE
HDMI / DVI
Kabel / Venstre forbindelsestype
ST enkelttilstand
18+1 pin digital DVI (Single-Link)
MÅL OG VÆGT / LÆNGDE I METER
10
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °C
Mål og vægt / Længde
10
1
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
1
OVERSKRIFT / MÆRKE
C2G
DeLOCK
OVERSKRIFT / MODEL
SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
OVERSKRIFT / PRODUKTLINJE
C2G
DeLOCK
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
SERVICE & SUPPORT / TYPE
Begrænset livtidsgaranti
Overskrift
OVERSKRIFT / FABRIKANT
C2G
DeLOCK

DeLOCK videokabel - 1 m kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.