C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange

C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange specifikationer

EDB-ID
469525
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
85473
Model
C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
TIA/EIA-455-171A
Diverse / Farve
Orange
Diverse / Farvekategori
Orange
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x ST multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x ST multimodus - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Orange
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
ST multimodus
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM2
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
ST multimodus
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °C
Mål og vægt / Længde
10
Mål og vægt / Længde i Meter
10
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
C2G
Overskrift / Model
ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
Overskrift / Mærke
C2G
Overskrift / Produktlinje
C2G
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti

C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange.

C2G ST-ST 50 125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patchkabel - 10 m. - orange kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.