C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul

C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul specifikationer

EDB-ID
472084
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
85560
Model
C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
TIA/EIA-455-171A
Diverse / Farve
Gul
Diverse / Farvekategori
Gul
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x ST enkelttilstand - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x ST enkelttilstand - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
9 / 125 micron
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Gul
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Singlemodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Singlemodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
ST enkelttilstand
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OS1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
ST enkelttilstand
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °C
Mål og vægt / Længde
2
Mål og vægt / Længde i Meter
2
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
C2G
Overskrift / Model
ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
Overskrift / Mærke
C2G
Overskrift / Produktlinje
C2G
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti

C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul.

C2G ST-ST 9 125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netværkskabel - 2 m. - gul kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.