Vi har i dag, Monday den 10/08-2020 desværre ikke kunne finde priser på Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
4213924
Oprettet dato
05-03-2008
MANSKU
XENPAK-10GB-LRM=
Model
Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE
Generelt
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 10GBase-LRM - SC/PC multi-mode x 2
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x XENPAK
GENERELT ENHEDSTYPE
XENPAK transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MÅL OG VÆGT BREDDE
3.6 cm
MÅL OG VÆGT DYBDE
12.1 cm
MÅL OG VÆGT HØJDE
1.8 cm
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
40 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
0 °C
Mål og vægt / Bredde
0.036
Mål og vægt / Dybde
0.121
Mål og vægt / Højde
0.018
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 Gbps
NETVÆRK EGENSKABER
Digital Optical Monitoring (DOM) support
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10GBase-LRM
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
220 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3aq
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
P/N: 4-10GE
4-10GE=
WS-SUP32-10GE-3B
WS-SUP32-10GE-3B=
WS-SUP32-10GE-3B-RF
WS-X6704-10GE
WS-X6704-10GE=
WS-X6704-10GE-RF
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
Cisco
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
Overskrift
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Produktlinje

Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK transceiver modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.