Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel specifikationer

EDB-ID
3966173
Oprettet dato
02-04-2004
MANSKU
CWDM-SFP-1610=
Model
Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x netværk - LC/PC single-mode x 2
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x SFP (mini-GBIC)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
50 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
0 °C
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
2Gb Fibre Channel
NETVÆRK EGENSKABER
Komplet duplex ydeevne
NETVÆRK FIBERKANAL
FC-PI
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
CWDM
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1610 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3z
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
2Gb Fibre Channel
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
Cisco Catalyst 3560-12PC
3560-12PC-S
3560-24PS
3560-24PS EMI
3560-24PS SMI
3560-24TS
3560-24TS EMI
3560-24TS SMI
3560-48PS
3560-48PS SMI
3560-48TS
3560-48TS EMI
3560-48TS SMI
3560E-12D
3560E-12SD-E
3560E-12SD-S
3560E-24PD
3560E-24TD
3560E-48PD
3560E-48PD-F
3560E-48TD
3560E-48TD-SD
3560G-24PS
3560G-24PS EMI
3560G-24PS SMI
3560G-24TS
3560G-24TS EMI
3560G-24TS SMI
3560G-48
3560G-48PS
3560G-48PS SMI
3560G-48TS
3560G-48TS EMI
3560G-48TS SMI
3560V2-24PS
3560V2-24TS
3560V2-24TS-SD
3560V2-48PS
3560V2-48TS
3560X-24P-L
3560X-24P-S
3560X-24T-L
3560X-24T-S
3560X-48PF-L
3560X-48PF-S
3560X-48P-L
3560X-48P-S
3560X-48T-L
3560X-48T-S
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Cisco
Overskrift / Produktlinje
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 90 dage
Service & Support / Type
90 dages garanti

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel.

Cisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, 2Gb Fibre Channel kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.