Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel specifikationer

EDB-ID
2318606
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
447736-001
Model
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x 4Gb Fibre Channel (CWDM)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
4Gb Fibre Channel
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
4.24 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
CWDM
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1610 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
Cisco Storage Services Module
HP StorageWorks Enterprise File Services N2f, N4c
HPE StorageWorks 9030 Virtual Library System, Array Group, FC1142SR, FC1242SR, Spare Disk Upgrade, Upgrade Array Group
HPE StorageWorks 1/8 Tape Autoloader Ultrium 960
HPE StorageWorks Enterprise Modular Library E-Series 103e Base Library, 71e Ultrium 960
HPE StorageWorks Modular Smart Array 1500 SAN SCSI Starter G2 Kit, 1500 SAN SCSI Starter Kit
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Cisco
Overskrift / Produktlinje

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel.

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.