Vi har i dag, Sunday den 5/07-2020 desværre ikke kunne finde priser på Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
2277511
Oprettet dato
22-01-2015
MANSKU
SFP-10G-LR-S=
Model
Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Generelt
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP+ transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MÅL OG VÆGT BREDDE
1.3 cm
MÅL OG VÆGT DYBDE
5.7 cm
MÅL OG VÆGT HØJDE
0.9 cm
MÅL OG VÆGT VÆGT
75 g
Mål og vægt / Bredde
0.013
Mål og vægt / Dybde
0.057
Mål og vægt / Højde
0.009
Mål og vægt / Vægt
75
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10GBase-LR
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3ae
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
Cisco
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 1 år
Service & Support / Type
1 års garanti
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
Overskrift
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Produktlinje

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.