ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

 
 
 

ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN specifikationer

EDB-ID
123428
Oprettet dato
27-06-2016
MANSKU
SFP-3
Model
ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Generelt
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
FCC Part 15
RoHS
cULus
MSA
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
75 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
100Mb LAN
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
100 Mbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
20 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - livstid
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Model
Service & support
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Mærke
COMNET
Overskrift / Produktlinje
Ekspansion
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000 - LC single-mode hun x 2

ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN.

ComNet SFP-3 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.