D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Vi har i dag, lrdag den 29/02-2020 desværre ikke kunne finde priser på D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
4125907
Oprettet dato
06-01-2003
MANSKU
DEM-311GT
Model
D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Generelt
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x SFP (mini-GBIC)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000Base-SX
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
550 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600
D-Link DES 1210, 1226G, 3010G, 3028, 3028P, 3052, 3052P, 3250TG, 3350SR, 3526, 3550
D-Link DGS 1024T, 1216T, 1224T, 1248T, 3100-24, 3100-24P, 3100-24TG, 3100-48, 3100-48P, 3200-10, 3200-16, 3224TGR, 3312SR, 3324SR, 3324SRi, 3630-28SC, 3630-28TC, 3630-52TC
D-Link DWS 3024L
D-Link DXS 1100-16SC, 1210-16TC, 3400-24SC, 3400-24TC, 3600-16S
D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024
D-Link Web Smart DES-1228, DES-1252, DGS-1216T, DGS-1224T, DGS-1248T, DXS-1210-12TC
D-Link xStack DES-3526, DES-3528, DES-3528P, DES-3552, DES-3828, DES-3828DC, DES-3828P, DES-3852, DGS-3426, DGS-3426P, DGS-3427, DGS-3450, DGS-3612G, DGS-3627, DGS-3627G, DGS-3650, DXS-3326GSR, DXS-3350SR
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
D-Link
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Overskrift
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Produktlinje

D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.