DELTACO SFP-C0016 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
2310579
Oprettet dato
02-10-2013
MANSKU
LCSC-9M,SFP-C0016
Model
DELTACO SFP-C0016 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Generelt
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
Cisco GLC-BX-D
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x SC multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x LC multimodus - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT LÆNGDE
9 m.
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
Netværkskabel - OM1
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000Base-BX-D
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
20 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1550 (TX) / 1310 (RX) nm
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
Begrænset garanti - 5 år
Kabel
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC multimodus
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC multimodus
Maal og vaegt
Mål og vægt / Længde
9
Mål og vægt / Længde i Meter
9
Generelt diameter af kore
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
62
5 / 125 my
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
1
Overskrift / Fabrikant
DELTACO
DELTACO
Overskrift / Model
Overskrift / Mærke
DELTACO
DELTACO
Overskrift / Produktlinje
DELTACO
DELTACO
Service & support
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti
5 års garanti
Ekspansion
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC single-mode

DELTACO SFP-C0016 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af DELTACO SFP-C0016 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

DELTACO SFP-C0016 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.