DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. specifikationer

EDB-ID
2214627
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
DK-UB293LCA3LCA-01
Model
DIGITUS Professional patchkabel - 1 m.
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEC 61754-20
Diverse / Farvekategori
Gul
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC/APC enkelttilstand - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x LC/APC enkelttilstand - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
uniboot
keramisk samlering
knækbeskyttelse
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Singlemodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Singlemodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC/APC enkelttilstand
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OS2
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC/APC enkelttilstand
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
75 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-20 °C
Mål og vægt / Længde
1
Mål og vægt / Længde i Meter
1
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Digitus
Overskrift / Produktlinje
DIGITUS Professional

DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af DIGITUS Professional patchkabel - 1 m..

DIGITUS Professional patchkabel - 1 m. kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.