Vi har i dag, sndag den 20/10-2019 desværre ikke kunne finde priser på DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Netkabler og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla specifikationer

EDB-ID
2262319
Oprettet dato
09-06-2015
MANSKU
DK-2566-70/4
Model
DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla
Generelt
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEC 60332-1
TIA/EIA-604-5
IEC 61754-7
IEC 60754-1
IEC 60754-2
IEC 61034
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
MPO multi-mode - hun
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
MPO multi-mode - hun
GENERELT ANTAL FIBER
12
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
farvekodede fibre
lilla kabinet
GENERELT FARVE
Lilla
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
85 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
15 års garanti med produktregistration
Diverse
Diverse / Farve
Lilla
Diverse / Farvekategori
Lilla
Kabel
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Hun
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Hun
Kabel / Højre forbindelsestype
MPO multi-mode
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM4
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
MPO multi-mode
Maal og vaegt
Mål og vægt / Længde
70
Mål og vægt / Længde i Meter
70
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Digitus
Overskrift / Produktlinje
DIGITUS Professional
Service & support
Service & Support / Type
15 års garanti med produktregistration
Generelt diameter af kore
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my

DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla.

DIGITUS Professional patchkabel - 70 m. - lilla kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.