Vi har i dag, lrdag den 22/02-2020 desværre ikke kunne finde priser på equip patchkabel - 1 m. - turkis.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. equip patchkabel - 1 m. - turkis bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Netkabler og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

equip patchkabel - 1 m. - turkis specifikationer

EDB-ID
3196317
Oprettet dato
22-05-2011
MANSKU
255411
Model
equip patchkabel - 1 m. - turkis
Generelt
Diverse / Farve
Turkis
Diverse / Farvekategori
Blå
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
RoHS
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC/UPC multi-mode - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x LC/UPC multi-mode - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
Lukket
keramisk samlering
GENERELT FARVE
Turkis
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM3
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Mål og vægt / Længde
1
Mål og vægt / Længde i Meter
1
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
equip
Overskrift / Produktlinje
equip
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

equip patchkabel - 1 m. - turkis anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af equip patchkabel - 1 m. - turkis.

equip patchkabel - 1 m. - turkis kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.