Extreme Networks - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet specifikationer

EDB-ID
444376
Oprettet dato
14-01-1489
MANSKU
10404
Model
Extreme Networks - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 100GBase-CWDM4 - LC single-mode hun x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
QSFP28 transceivermodul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
100 Gigabit Ethernet
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
100 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
100GBase-CWDM4
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
2 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1264.5-1337.5 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Extreme Networks
Overskrift / Produktlinje

Extreme Networks - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Extreme Networks - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet.

Extreme Networks - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.