HPE - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN [845398-B21] specifikationer

EDB-ID
2230161
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
845398-B21
Model
HPE - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN [845398-B21]
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x ethernet 25gbase-sr - lc multi-mode x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
sfp28 transceivermodul
GENERELT MODEL
indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
25 gigabit lan
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
25 gbps
NETVÆRK EGENSKABER
komplet duplex ydeevne
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
kabling
NETVÆRK KABELTYPE
25gbase-sr
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
100 m
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
HPE
Overskrift / Produktlinje
HPE

HPE - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN [845398-B21] anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af HPE - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN [845398-B21].

HPE - SFP28 transceivermodul - 25 Gigabit LAN [845398-B21] kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.