HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN specifikationer

EDB-ID
78217
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
JL306A
Model
HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 40GBase-ER4 - LC single-mode
GENERELT ENHEDSTYPE
QSFP+ transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
40 Gigabit LAN
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
40 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
40GBase-ER4
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
40 km
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
HPE FlexFabric 5930-4Slot BF AC Bundle
5950 32QSFP28
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Mærke
HPE
Overskrift / Produktlinje
HPE

HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN.

HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.