Vi har i dag, mandag den 14/10-2019 desværre ikke kunne finde priser på HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet specifikationer

EDB-ID
479837
Oprettet dato
04-02-2014
MANSKU
JG829A
Model
HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet
Generelt
GENERELT ENHEDSTYPE
CFP transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
100 Gigabit Ethernet
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
100 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
100GBase-LR4
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
HPE FlexFabric 12910 Switch AC Chassis
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
Overskrift / Mærke
HPE
Overskrift / Produktlinje
HPE
Ekspansion
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC single-mode

HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet.

HPE X150 - CFP transceiver modul - 100 Gigabit Ethernet kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.