Intellinet Duplex Multimode OM2 50 125 LC - LC 3m - Netkabel - Rundt - Gul Orange - Han - Han


Sammenlign priser på Intellinet Duplex Multimode OM2 50 125 LC - LC 3m fra 154,00 kr. til 168,00 kr. fra 2 forhandlere.
Land
Produkt
Pris
* Alle priser er hentet via Amazon og eBay i den for markedet angivne valuta. Herefter omregnes prisen til DKK via kursen fra Nationalbanken.

 Vi har desværre ikke nogen priser på brugte eller refurbished udgaver af dette produkt.

Intellinet Duplex Multimode OM2 50 125 LC - LC 3m - Netkabel - Rundt - Gul Orange - Han - Han specifikationer

EDB-ID
4858014
Produkt kategorisering
Oprettet dato
20-08-2002
MANSKU
470322
Model
Intellinet Duplex Multimode OM2 50 125 LC - LC 3m - Netkabel - Rundt - Gul Orange - Han - Han
Generelt
egenskaber / netværk krydsningskabel
Nej
egenskaber / network fiber optic cable
Ja
egenskaber / skede til netværkskabel
LSZH
mÃ¥l / længde
3 m
9.843 ft
Overskrift / Model
Intellinet Duplex Multimode OM2 50/125 LC - LC 3m
Overskrift / Mærke
Intellinet
produktegenskaber / farve
Gul
Orange
PRODUKTEGENSKABER / HANSTIK HUNSTIK
Han - Han
produktegenskaber / kabeludforming
Rundt
produktegenskaber / skærmet
Nej
produktegenskaber / vinklet stik
Nej
type / type af kabel
Netværkskabler
type / type af stik
LC-LC
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

Intellinet Duplex Multimode OM2 50 125 LC - LC 3m - Netkabel - Rundt - Gul Orange - Han - Han kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.