MicroConnect Multimode 62.5 125 SC - ST 5m - Netkabel - 5 - Rundt - Orange - Han - Han

5 m

 Vi har ikke fundet priser fra Amazon / eBay på dette produkt.

 Vi har desværre ikke nogen priser på brugte eller refurbished udgaver af dette produkt.

MicroConnect Multimode 62.5 125 SC - ST 5m - Netkabel - 5 - Rundt - Orange - Han - Han specifikationer

EDB-ID
3200235
Produkt kategorisering
Oprettet dato
06-02-2008
MANSKU
FIB120005
Model
MicroConnect Multimode 62.5 125 SC - ST 5m - Netkabel - 5 - Rundt - Orange - Han - Han
Generelt
egenskaber / network fiber optic cable
Ja
egenskaber / skede til netværkskabel
LSZH
Overskrift / Model
MicroConnect Multimode 62.5/125 SC - ST 5m
Overskrift / Mærke
MicroConnect
produktegenskaber / farve
Orange
PRODUKTEGENSKABER / HANSTIK HUNSTIK
Han - Han
produktegenskaber / kabellængde
5 m
produktegenskaber / kabeludforming
Rundt
type / type af kabel
Netværkskabler
type / type af stik
SC-ST
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

MicroConnect Multimode 62.5 125 SC - ST 5m - Netkabel - 5 - Rundt - Orange - Han - Han kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.