MicroConnect netværkskabel - 1 m. specifikationer

EDB-ID
3200318
Oprettet dato
06-02-2008
MANSKU
FIB410001
Model
MicroConnect netværkskabel - 1 m.
Generelt
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC/UPC multi-mode - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x ST/UPC multi-mode - han
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
62
5 / 125 my
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
ST/UPC multi-mode
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Mål og vægt / Længde
1
Mål og vægt / Længde i Meter
1
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
MicroConnect
Overskrift / Produktlinje
MicroConnect
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
25 års garanti
Service & Support / Type
25 års garanti
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

MicroConnect netværkskabel - 1 m. anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroConnect netværkskabel - 1 m..

MicroConnect netværkskabel - 1 m. kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.