MicroConnect netværkskabel - 2 m. - erika-violet specifikationer

EDB-ID
2225494
Oprettet dato
15-05-2017
MANSKU
FIB422002P
Model
MicroConnect netværkskabel - 2 m. - erika-violet
Generelt
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC/UPC multi-mode
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x SC/UPC multi-mode
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Erika-violet
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
85 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
25 års garanti
Diverse
Diverse / Farve
Erika-violet
Diverse / Farvekategori
Pink
Service & support
Service & Support / Type
25 års garanti
Maal og vaegt
Mål og vægt / Længde
2
Mål og vægt / Længde i Meter
2
Kabel
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Højre forbindelsestype
SC/UPC multi-mode
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM4
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroConnect
Overskrift / Produktlinje
MicroConnect
Generelt diameter af kore
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my

MicroConnect netværkskabel - 2 m. - erika-violet anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroConnect netværkskabel - 2 m. - erika-violet.

MicroConnect netværkskabel - 2 m. - erika-violet kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.