MicroConnect netværkskabel - 300 m. - orange specifikationer

EDB-ID
2290821
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
FIB2200300
Model
MicroConnect netværkskabel - 300 m. - orange
Diverse / Farve
Orange
Diverse / Farvekategori
Orange
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x SC/PC multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x SC/PC multimodus - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
62
5 / 125 my
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Orange
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
SC/PC multimodus
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC/PC multimodus
Mål og vægt / Længde
300
Mål og vægt / Længde i Meter
300
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroConnect
Overskrift / Produktlinje
MicroConnect
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
25 års garanti
Service & Support / Type
25 års garanti

MicroConnect netværkskabel - 300 m. - orange anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroConnect netværkskabel - 300 m. - orange.

MicroConnect netværkskabel - 300 m. - orange kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.