Vi har i dag, Wednesday den 23/09-2020 desværre ikke kunne finde priser på MicroConnect netværkskabel - 5 m. - gul.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. MicroConnect netværkskabel - 5 m. - gul bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Netkabler og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

MicroConnect netværkskabel - 5 m. - gul specifikationer

EDB-ID
3184838
Oprettet dato
14-07-2009
MANSKU
FIB821005
Model
MicroConnect netværkskabel - 5 m. - gul
Generelt
Diverse / Farve
Gul
Diverse / Farvekategori
Gul
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x SC/APC enkelttilstand - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x SC/UPC enkelttilstand - han
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
9 / 125 micron
GENERELT FARVE
Gul
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Singlemodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Singlemodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
SC/UPC enkelttilstand
Kabel / Netværkskabeltype
Netværkskabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OS1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC/APC enkelttilstand
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
85 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
Mål og vægt / Længde
5
Mål og vægt / Længde i Meter
5
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
MicroConnect
Overskrift / Produktlinje
MicroConnect
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
25 års garanti
Service & Support / Type
25 års garanti
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

MicroConnect netværkskabel - 5 m. - gul kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.