MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM]

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM] specifikationer

EDB-ID
2320260
Oprettet dato
12-02-2014
MANSKU
MO-P-S85123-3CLM
Model
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM]
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
hp j4858a
hp j4858c
hp j4858-61201
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x ethernet 1000base-sx - lc multi-mode x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
sfp (mini-gbic) transceiver modul
GENERELT MODEL
indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
gige
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1.25 gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000base-sx
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
550 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
hp ep redundant management module
hpe 1700-24 switch
switch 1800-24g
switch 2600-8-pwr
switch 2626
switch 2626-pwr
switch 2650
switch 2650-pwr
switch 2824
switch 2848
switch 3400cl-24g
switch 3400cl-48g
switch 4140gl
switch 4160gl
switch 5304xl
switch 5304xl-32g
switch 5308xl
switch 5308xl-48g
switch 5348xl
switch 5372xl
switch 6108
switch gl 10/100/1000 module
switch gl mini-gbic module
switch xl mini-gbic module
v1400-24g switch
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroOptics
Overskrift / Produktlinje
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset garanti - 3 år
Service & Support / Type
3 års garanti

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM] anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM].

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE [MO-P-S85123-3CLM] kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.