MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL]

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL] specifikationer

EDB-ID
2313542
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
MO-SFP2173DL
Model
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL]
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x ethernet 1000base-sx - lc multi-mode hun x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
sfp (mini-gbic) transceiver modul
GENERELT MODEL
indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
gige
fibre channel
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1.25 gbps
NETVÆRK EGENSKABER
digital diagnostics monitoring interface (ddmi)
NETVÆRK FIBERKANAL
fc-ph
fc-ph-2
fc-ph-3
fc-pi
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000base-sx
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
500 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
ieee 802.3
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Fibre Channel
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
dell powerconnect 2716
3424
3424p
3524
3548
5424
5448
m8024
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroOptics
Overskrift / Produktlinje
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset garanti - 3 år
Service & Support / Type
3 års garanti

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL] anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL].

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE, Fibre Channel [MO-SFP2173DL] kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.