MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G]

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G] specifikationer

EDB-ID
2088513
Oprettet dato
15-05-2017
MANSKU
MO-UF-MM-10G
Model
MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G]
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
ubiquiti uf-mm-10g
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x 10gb ethernet
GENERELT ENHEDSTYPE
sfp+ transceiver modul
GENERELT MODEL
indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 gige
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
kabling
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
300 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Model
Netværk / Type
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroOptics
Overskrift / Produktlinje
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
begrænset garanti - 3 år
Service & Support / Type
3 års garanti

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G] anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G].

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 10 GigE [MO-UF-MM-10G] kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.