MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB)

Vi har i dag, fredag den 17/01-2020 desværre ikke kunne finde priser på MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB).

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB) bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB) specifikationer

EDB-ID
2311971
Oprettet dato
11-02-2014
MANSKU
MO-XBR-000153-C
Model
MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB)
Generelt
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
Brocade XBR-000153
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x 8Gb Fibre Channel (long wave) - LC single-mode
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP+ transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
0 °C
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
8Gb Fibre Channel (LB)
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
8.5 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
Brocade 300, 5100, 5120, 5300, 5320, DCX Backbone, DCX-4S Backbone, DCX-4S Backbone Chassis, DCX-4S Backbone Core Switching Blade, Encryption SAN Switch
Brocade SilkWorm 48000 Director
Brocade VDX 6730
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Mærke
MicroOptics
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 3 år
Service & Support / Type
3 års garanti
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Model
Netværk / Type
Overskrift
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Produktlinje

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB) anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB).

MicroOptics - SFP+ transceiver modul - 8Gb Fibre Channel (LB) kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.