MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
2089227
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
MO-X2-10GB-LR
Model
MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
Cisco X2-10GB-LR
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 10GBase-LR - SC single-mode hun x 2
GENERELT ENHEDSTYPE
X2 transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 Gbps
NETVÆRK EGENSKABER
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10GBase-LR
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
MicroOptics
Overskrift / Produktlinje
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 3 år
Service & Support / Type
3 års garanti

MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE.

MicroOptics - X2 transceiver modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.