Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret specifikationer

EDB-ID
170246
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
44709M
Model
Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret
DIVERSE MTBF (FORVENTET TID MELLEM FEJL)
645
138 timer
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
EN 61000-4-4
EN 61000-4-2
EN 61000-4-3
EN 61000-4-6
EN 61000-4-5
EN 61000-4-8
IEC 60068-2-27
IEC 60068-2-32
IEC 60068-2-6
UL 508
FCC Part 15 B Class A
IP30
EN 55022 Class A
Diverse / Farvekategori
Sort
Sølv
EFFEKT ANTAL INSTALLERET
2
EFFEKT NØDVENDIG SPÆNDING
DC 24/48 V
EFFEKT OVERSKUDSSPÆNDING
Ja
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
4 x 100Base-TX RJ-45 PoE+ - 30 W
2 x 100Base-FX ST multi-mode x 2
GENERELT EGENSKABER
Datatransport
auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
gem og send
halv dupleksmodus
fuld dupleksmodus
til vægmontering
512 KB pakkebuffer
GENERELT ENHEDSTYPE
Switch - 6 porte - ikke administreret
GENERELT MAC ADRESSE TABLE STØRRELSE
1 K indtastningshukommelse
GENERELT OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3af
IEEE 802.3x
IEEE 802.3at
GENERELT PAKNINGSTYPE
DIN monterbar på skinne
GENERELT PORTE
4 x 10/100 (PoE+) + 2 x 100Base-FX
GENERELT POWER OVER ETHERNET (PØ)
PoE+
GENERELT STATUSINDIKATORER
Ports transmissionshastighed
strøm
PoE
GENERELT UNDERTYPE
Fast Ethernet
MÅL OG VÆGT BREDDE
5.03 cm
MÅL OG VÆGT DYBDE
7 cm
MÅL OG VÆGT HØJDE
11.5 cm
MÅL OG VÆGT VÆGT
375 g
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE FUGTIGHEDSGRAD VED BRUG
5 - 95 % (ikke-kondenserende)
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
75 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. OPBEVARINGSTEMPERATUR
85 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. LAGERTEMPERATUR
-40 °C
Mål og vægt / Bredde
Mål og vægt / Dybde
Mål og vægt / Højde
Mål og vægt / Vægt
Netværk / Antal porte
6
Netværk / Formfaktor
Netværk / Håndterlig
Nej
Netværk / Power Over Ethernet (PoE)
Netværk / Type
Netværk / Underkategori
Netværks hubs og kontakter
Netværk / Undertype
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Model
EDS-P206A-4POE-MM-ST-T
Overskrift / Mærke
Moxa
Overskrift / Produktlinje
Moxa
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - 5 år
Service & Support / Type
5 års garanti

Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret.

Moxa EDS-P206A-4POE-MM-ST-T - switch - 6 porte - ikke administreret kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.