PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
2384468
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
PSFP-24-1521S-22F
Model
PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000 hun x 2
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x SFP (mini-GBIC)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1.25 Gbps
NETVÆRK EGENSKABER
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
70 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1550 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Model
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
PeakOptical
Overskrift / Produktlinje

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.