PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
2305733
Oprettet dato
01-01-1970
MANSKU
PSFP10-3831MFH3
Model
PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP+ transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10GBase-SR
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
300 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
HP A5830AF-48G Switch
HPE 12504 AC Switch Chassis, 5120-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5810-48G Switch, 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch, 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch, 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch, 5920AF-24XG Switch
HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis, 12902E Switch Chassis
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
PeakOptical
Overskrift / Produktlinje

PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE.

PeakOptical - SFP+ transceiver modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.