PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE

Vi har i dag, torsdag den 17/10-2019 desværre ikke kunne finde priser på PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE.

Det kan skyldes, at vi endnu ikke har registreret nogen forhandlere eller at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og foretage en søgning efter et tilsvarende produkt.

 
 
 

PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
2381166
Oprettet dato
02-09-2012
MANSKU
PXFP-3311MF
Model
PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE
Generelt
GENERELT ENHEDSTYPE
XFP+ transceiver-modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 Gbps
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10GBase-LRM
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
2 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
PeakOptical
Overskrift / Produktlinje
Ekspansion
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x XFP+

PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE.

PeakOptical - XFP+ transceiver-modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.