Vi har i dag, onsdag den 21/11-2018 desværre ikke kunne finde priser på Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE.

Det kan skyldes, at produktet er udgået og derfor ikke længere kan købes. Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE bliver dog ikke fjernet fra EDBPriser, da vi fortsat vil søge efter aktuelle priser.

Men vi opfordrer dig til at besøge kategorien Diverse netværk og lave en søgning efter et tilsvarende produkt.

Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE specifikationer

EDB-ID
3391494
Oprettet dato
02-07-2009
MANSKU
10G-SFPP-SR
Model
Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
ul 60950-1
en 60950-1
csa c22.2 no. 60950-1-03
rohs
rohs
en 60825-1
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x ethernet 10gbase-sr - lc multi-mode
EKSPANSION / KONNEKTIVITET KOMPATIBLE ÅBNINGER
1 x sfp+
GENERELT ENHEDSTYPE
sfp+ transceiver modul
GENERELT MODEL
indstiksmodul
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
10 gige
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
10 gbps
NETVÆRK EGENSKABER
hotswap-moduludskiftning
digital optical monitoring (dom) support
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
kabling
NETVÆRK KABELTYPE
10gbase-sr
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
300 m
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
850 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
ieee 802.3ae
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Netværk / Model
Netværk / Type
OPLYSNINGER OM KOMPATIBILITET DESIGNET FOR
brocade bigiron rx-16
rx-4
rx-8
brocade icx 6430-24
6430-24p
6430-48
6430-48p
6430-c12
6450-24
6450-24p
6450-48
6450-48p
6450-c12-pd
7750-26q
7750-48c
7750-48f
brocade vdx 6710
6720
6730
6740
6740t
6740t-1g
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Ruckus
Overskrift / Produktlinje

Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE.

Ruckus - SFP+ transceiver modul - 10 GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.