StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 - LSZH - LC SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10) - patchkabel - 10 m. - gul

 
 
 

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 - LSZH - LC SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10) - patchkabel - 10 m. - gul specifikationer

EDB-ID
4566061
Oprettet dato
28-03-2014
MANSKU
SMFIBLCSC10
Model
StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 - LSZH - LC SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10) - patchkabel - 10 m. - gul
Generelt
Diverse / Farve
Gul
Diverse / Farvekategori
Gul
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
RoHS
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x SC enkelttilstand - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x LC enkelttilstand - han
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
9 / 125 micron
GENERELT EGENSKABER
Halogenfri
GENERELT FARVE
Gul
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC enkelttilstand
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OS1
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
SC enkelttilstand
Mål og vægt / Længde
10
Mål og vægt / Længde i Meter
10
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Model
10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10)
Overskrift / Mærke
StarTech.com
Overskrift / Produktlinje
StarTech.com
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 125 - LSZH - LC SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10) - patchkabel - 10 m. - gul kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.