StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 125 - LSZH - LC SC - OM3 - LC to SC Fiber Patch Cable (A50FBLCSC2) - patchkabel - 2 m. - akvamarin

 
 
 

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 125 - LSZH - LC SC - OM3 - LC to SC Fiber Patch Cable (A50FBLCSC2) - patchkabel - 2 m. - akvamarin specifikationer

EDB-ID
4564949
Oprettet dato
20-11-2007
MANSKU
A50FBLCSC2
Model
StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 125 - LSZH - LC SC - OM3 - LC to SC Fiber Patch Cable (A50FBLCSC2) - patchkabel - 2 m. - akvamarin
Generelt
Diverse / Farve
Akvamarin
Diverse / Farvekategori
Blå
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
RoHS
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC multimodus - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x SC multimodus - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my
GENERELT FARVE
Akvamarin
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
SC multimodus
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC multimodus
Mål og vægt / Længde
2
Mål og vægt / Længde i Meter
2
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Model
2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM3 - LC to SC Fiber Patch Cable (A50FBLCSC2)
Overskrift / Mærke
StarTech.com
Overskrift / Produktlinje
StarTech.com
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset livtidsgaranti
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti
Overskrift
Overskrift / Fabrikant

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 125 - LSZH - LC SC - OM3 - LC to SC Fiber Patch Cable (A50FBLCSC2) - patchkabel - 2 m. - akvamarin kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.