StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

 
 
 

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE specifikationer

EDB-ID
4584694
Oprettet dato
07-02-2016
MANSKU
GLCLHSMD10ST
Model
StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Generelt
DIVERSE ØM-PRODUCENTÆKVIVALENT DELNUMMER
Cisco GLC-LH-SMD
DIVERSE OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
UL
FCC
RoHS
MSA
GENERELT ANTAL PAKKER
10 (specifikationer er for enkelt genstande)
GENERELT ENHEDSTYPE
SFP (mini-GBIC) transceiver modul
GENERELT MODEL
Indstiksmodul
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
70 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
0 °C
NETVÆRK DATAFORBINDELSESPROTOKOL
GigE
NETVÆRK DATAOVERFØRSELSHASTIGHED
1.25 Gbps
NETVÆRK EGENSKABER
Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
fuld dupleksmodus
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
NETVÆRK FORBINDELSESTEKNOLOGI
Kabling
NETVÆRK KABELTYPE
1000Base-LX
1000Base-LH
NETVÆRK MAKS. OVERFØRINGSAFSTAND
10 km
NETVÆRK OPTISK BØLGELÆNGDE
1310 nm
NETVÆRK OVERENSSTEMMELSESSTANDARDER
IEEE 802.3z
PRODUCENTGARANTI SERVICE & SUPPORT
Begrænset garanti - livstid
Netvaerk
Netværk / Dataforbindelsesprotokol
Netværk / Dataoverførselshastighed
Netværk / Forbindelsesteknologi
Netværk / Kabeltype
Ethernet 1000Base-LX
Ethernet 1000Base-LH
Netværk / Model
Service & support
Service & Support / Type
Begrænset livtidsgaranti
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
10
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Cisco
Overskrift / Produktlinje
Ekspansion
EKSPANSION / KONNEKTIVITET INTERFACE
1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC hun x 2

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE.

StarTech.com Cisco GLC-LH-SMD Comp. Module - Lifetime Warranty - 10 Pack - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.