Ubiquiti UniFI patchkabel - 3 m. - akvamarin specifikationer

EDB-ID
3124275
Oprettet dato
04-09-2017
MANSKU
UOC-3
Model
Ubiquiti UniFI patchkabel - 3 m. - akvamarin
Generelt
FORBINDELSE FORBINDELSESLED
2 x LC/UPC multi-mode - han
FORBINDELSE STIKFORBINDELSE (ANDEN ENDE)
2 x LC/UPC multi-mode - han
GENERELT ANTAL FIBER
2
GENERELT EGENSKABER
Indendørs
GENERELT FARVE
Akvamarin
GENERELT FIBEROPTIKTYPE
Multimodus
GENERELT KAPPEMATERIALE
PVC
GENERELT LÆNGDE
GENERELT NETVÆRKSKABELTYPE
GENERELT TEKNOLOGI
Fiberoptik
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MAKS. DRIFTSTEMPERATUR
75 °C
MILJØMÆSSIGE PARAMETRE MIN. DRIFTSTEMPERATUR
-40 °C
Diverse
Diverse / Farve
Akvamarin
Diverse / Farvekategori
Blå
Maal og vaegt
Mål og vægt / Længde
3
Mål og vægt / Længde i Meter
3
Kabel
Kabel / Fiberoptiktype
Multimodus
Kabel / Han/hun højre forbindelse
Han
Kabel / Han/hun venstre forbindelse
Han
Kabel / Højre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Kabel / Netværkskabeltype
Patchkabel
Kabel / Overensstemmelsesstandarder
OM3
Kabel / Teknologi
Fiberoptik
Kabel / Venstre forbindelsestype
LC/UPC multi-mode
Overskrift
OVERSKRIFT / ANTAL PAKKER
1
Overskrift / Fabrikant
Overskrift / Mærke
Ubiquiti
Overskrift / Produktlinje
Ubiquiti UniFI
Generelt diameter af kore
GENERELT DIAMETER AF KORE / BELÆGNING
50 / 125 my

Ubiquiti UniFI patchkabel - 3 m. - akvamarin anmeldelser

Vi har desværre ingen anmeldelser af Ubiquiti UniFI patchkabel - 3 m. - akvamarin.

Ubiquiti UniFI patchkabel - 3 m. - akvamarin kommentarer

Her kan du skrive en kommentar eller stille et spørgsmål om produktet, som andre brugere kan svare på. Du kan læse vores retningslinjer for kommentarer her.